5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Akční mýtická hra, kde bojujete proti samotným bohům v kůži bojovníka Kratose. Hra plná válečné vřavy, ohně a explozí přináší 1080p grafiku při 60fps

God of War 3 Remastered

Ve hře se ocitnete v kůži Kratose, bojovníka který se proslavil svou krutostí a byl zrazen. Rozhodně se pomstít a to přímo samotným bohům. Zloba ovládla jeho srdce a než se nadále, stal se sám bohem válek a utrpení, nyní se vrací aby vše dokončil. Právě teď vystupuje na horu Olymp, kde hodlá zabít samotného Dia a rozhodnout se jako naloží s životem, který mu byl dán.

Sledujte jeho boj z první ruky a bojujte za uskutečnění jeho snu, kde je svět bez bohů, bájných bytostí z hory Olymp. Ve hře vás čeká finální střet s řeckým panteonem, proti němuž Kratos vytáhne spolu s Titány. Titáni jsou nedílnou součástí hry, jedná se o organické herní levely, po kterých se Kratos bude nyní pohybovat. Titáni se vyznačují enormní velikostí, která mnohdy přesáhne i nejvyšší stavbu světa Sears Tower v Chucagu. Hra je plná nesmírné válečné vřavy, kouře, popela, ohně a explozí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry Akční
Lokalizace anglická

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze God of War 3 Remastered - PS4

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Zuzana

18. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno