Profi Cook PC-WKS 1020 G


Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: sklo, Příkon: 3000 W, Automatické vypnutí, Ochrana proti vyvařování vody, Ochrana proti přehřátí, Nastavitelná teplota, Podsvícení, Uchování teploty. Více info


Cena 2 532 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 25 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Varná konvice Profi Cook PC-WKS 1020 G s možností přípravy čaje, díky vnitřnímu odnímatelnému sítku. Objem konvice 1,7 litrů - vyrobena z velmi pevného, zdravotně nezávadného skla. Její kovový lem kolem hrdla konvice vám zajistí větší odolnost při neopatrné manipulaci během plnění vodou. V rychlovarné konvici lze vodu ohřát v různých teplotách přesně tak, jak si připravovaný nápoj žádá. Samozřejmostí je i otočný podstavec 360 °, automatické vypnutí či manuální vypnutí. Tlačítko pro snadné otevírání víka a ukazatel množství vody zjednodušují používání konvice. Díky funkci Keep Warm se můžete spolehnout, že voda v konvici tak rychle vychladne.

Profi Cook PC-WKS 1020 G

Varná konvice Profi Cook PC-WKS 1020 G je navržena nejen pro ohřev vody ale také na přípravu kvalitního čaje, čemuž odpovídá nejen možnost nastavení teploty vody, ale nabízí také unikátní sítko na čaj. Do něj stačí nasypat směs, zasunout do konvice a nastavit teplotu vody, (při čaji si zpravidla vystačíme s 85 ° C). Po ohřátí vody na požadovanou teplotu konvice ukončí ohřev. Tento kuchyňský pomocník se pyšní objemem až 1,7 litru. Na ohřátí vody nebudete čekat dlouho díky příkonu 3000 W. Nechybí ani informativní indikátor úrovně vody.

Elektronické nastavení

Různé druhy horkých nápojů, ať už se jedná o čaj (zelený, bílý, černý) nebo kávu, nejlépe uvolní svou chuť při různém stupni teploty vody. Z tohoto důvodu má rychlovarná konvice Profi Cook PC-WKS 1020 G elektronické nastavení teploty vody, aby váš oblíbený horký nápoj chutnal vždy lahodně. Umožňuje nastavit teplotu vody v rozmezí 70 - 100 ° C. Konvice Vás upozorní akustickým signálem a voda je připravena na teplotu, kterou jste zvolili.

Funkce KeepWarm

Pokud si nápoj nezalijete hned, nemusíte dát vodu vařit znovu. Konvice udrží dosaženou teplotu vody, a tak máte dostatek času na zalití. Váš čaj bude připraven dokonale a vy si ho v klidu a pohodlí vychutnáte.

360 ° kruhová základna

Manipulace s varnou konvicí bude opravdu jednoduchá. Je vybavena kruhovou základnou, takže konvici můžeme uložit na podstavec v jakémkoli úhlu a vždy to bude správně. Varná konvice je vybavena skrytou topnou spirálou. Tím je zajištěna delší trvanlivost tělesa, protože je chráněno pro vodním kamenem. Kromě toho má ještě druhý význam: konvici lze provozovat s minimálním množstvím vody.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál sklo
Zvuková signalizace Ne
Příkon 3000 W
Nastavitelná teplota Ano
Objem 1700 ml

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Profi Cook PC-WKS 1020 G

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi