Příslušenství kamery

Vyberte si příslušenství pro svou digitální kameru. V nabídce najdete náhradní baterie, nabíječky nebo kabelové redukce. Nezapomeňte také pořídit pouzdro na kameru, které ji ochrání hlavně při převážení. Natáčení pod vodou zase zvládnete s vodotěsným pouzdrem na kameru.

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Niceboy
Značka

Zobrazujeme 4 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Niceboy vodotěsný obal pro Niceboy Vega X transparentní

Niceboy vodotěsný obal pro Niceboy Vega X, transparentní

Příslušenství pro kameru, Typ zařízení: Neelektrické


299 Kč

Niceboy Vega X Pro vodotěsný obal na kameru

Vodotěsné pouzdro pro Niceboy VEGA X PRO

Výprodej −25 %

Pouzdro na kameru, Vhodné pro modely: VEGA X PRO, Určené pro: kameru, Šířka: 80 mm, Hloubka: 40 mm, Výška: 75 mm, Hmotnost: 67 g, V balení:…


399 Kč 298 Kč

Niceboy držák pro autokameru Pilot Q2 Wifi

a

Držák na autokameru, Šířka: 30 mm, Hloubka: 55 mm, Výška: 74 mm, Hmotnost: 271 g


99 Kč

Niceboy držák pro autokameru Pilot Q7 2K

a

Držák na autokameru, Šířka: 30 mm, Hloubka: 55 mm, Výška: 74 mm, Hmotnost: 271 g


99 Kč

O kategorii

Příslušenství pro kamery: Pořiďte si nabíječku, náhradní baterie nebo ochranná pouzdra

Nenechte nic náhodě a než vyrazíte s kamerou natáčet všechny své zážitky a zásadní události, doplňte svou výbavu o důležité příslušenství. Jestli vyrážíte třeba na dovolenou, nebo se chystáte točit více materiálu najednou, určitě nezapomeňte na náhradní baterie. Případně rovnou přibalte třeba cestovní nabíječku.

Další užitečné příslušenství pro kamery:

  • Brašny a pouzdra – do ochranných brašen, pouzder nebo batohů uložíte kameru i foťák. Máte jistotu, že při převážení zůstane veškerá technika v bezpečí. Díky šikovným a praktickým kapsám a přihrádkám do brašen snadno naskládáte i další drobnosti. Třeba právě baterky, nabíječku a různé kabely.
  • Stabilibátory –  dokážou mechanicky tlumit všechny otřesy a chvění. Klidně tedy natáčejte za chůze, běhu nebo jízdy, aniž by tím utrpěla kvalita videa. 
  • Paměťové karty – někdy vnitřní paměť kamery prostě nestačí. Proto nezapomeňte také na paměťové karty s kapacitou 16 až 512 GB, které spolehlivě zaznamenají všechny důležité okamžiky.