Příslušenství sportovní kamery Zobrazit popis

Pořiďte si ke své sportovní kameře užitečné příslušenství, které vám zjednoduší práci s ní a zajistí vždy dostatek energie, kterou k tomu potřebuje. Využijte držáky a popruhy k připevnění kamery na cokoli nebo k čemukoli. Přidejte do své výbavy další baterii a chraňte svůj poklad pomocí kompatibilního klasického nebo vodotěsného pouzdra.

Produkty

Aby sportovní kamera fungovala na 100 %...

Sportovní kamery jsou radost! Díky nim můžete nahrávat videa z procházky po městě i z těch nejzběsilejších akčních zážitků na kole, na lyžích, při seskoku s padákem nebo potápění hluboko pod hladinou.
Aby byly vaše záběry perfektní za každé situace, vyplatí se investovat taky do držáků a popruhů, díky nimž si kameru připevníte na kolo, na hlavu, na hrudník… Nebo třeba mezi zuby!

V nabídce jsou pochopitelně i klasické stativy a držáky do ruky, aby se vám s kamerou dobře manipulovalo. 

Náhradní baterii jako když najdete...

Baterie ve sportovní kameře něco vydrží, nikdy ale není od věci mít nějakou další v záloze. Co když se vaše dobrodružství protáhne? Náhradní baterie pro sportovní kamery není složité vybrat, jednoduše se řiďte značkou svého přístroje a kapacitou.

Pro opravdu intenzivní používání kamery v akci je skvělé mít celý nabíjecí set, jako je třeba DJI Osmo Action, s nímž nabijete i tři akumulátory najednou. K vaší naprosté spokojenosti už chybí jen pouzdro pro sportovní kameru.

Na výběr máte buď z pouzder pro uchovávání kamery při přenosech, nebo z těch do terénu. Za základ považujeme vodotěsné pouzdro, jaké nabízí například značka Niceboy (model Niceboy Vega 400 vodotěsné pouzdro pro Vega a Vega+).