Princess 236032


  Materiál: kov, Zvuková signalizace: Ne, Příkon: 2200 W, Nastavitelná teplota: Ne, Objem: 1700 ml,


  Cena 899 Kč

  8,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


  Top příslušenství

  Popis produktu

  Stylová rychlovarná konvice Princess 236032 v matné černé barvě se hodí do každé moderní kuchyně. Díky skrytému topnému tělesu a vysokému výkonu až 2 200 W se postará o to, že nebudete muset na ohřátí vody čekat dlouho. Abyste měli přehled o celkovém obsahu vody, nechybí zde ani vodoznak umístěný na boční části konvice. Konvici s objemem 1,7 l před naplněním vodou otevřete pouhým stisknutím tlačítka. 360stupňová základna umožňuje snadno umístit konvici zpět na základnu. Konektor značky STRIX je zárukou vysoké kvality a prodlužuje životnost spotřebiče. O bezpečnost se postará trojitý bezpečnostní systém. Barva: černá ocel.

  Rýchlovarná konvice Princess 236032

  • Příkon: 2 200 W
  • Objem konvice: 1,7 l
  • Přehledný vodoznak
  • Značkový konektor STRIX
  • Skryté topné těleso
  • Otočná základna o 360 °C
  • Trojitý bezpečnostní systém
  • Materiál: nerezavějící ocel
  • Barva: černá

  Stylová a výkonná

  Stylová rychlovarná konvice Princess 236032 v matné černé barvě je nejen moderní, ale i výkonná. S mimořádně velkým objemem 1,7 litru si jednoduše uvaříte vodu na čaj nebo kávu pro celou rodinu. Snadnou manipulaci zajišťuje tlačítko na rukojeti pro rychlé otevírání víka.

  Snadná manipulace

  Varná konvice je vybavena kruhovou základnou. Tuto konvici můžete uložit na podstavec v jakémkoli úhlu a vždy to bude správně! Díky ukazateli hladiny vody uvidíte, kolik vody je v konvici. Tímto způsobem ušetříte energii, pokud si chcete uvařit pouze jeden šálek čaje.

  Bezpečnost

  Trojité bezpečnostní opatření zajistí, že se konvice automaticky vypne po dosažení bodu varu, pokud ji vytáhnete z podstavce nebo v případě, že ji omylem zapnete prázdnou. Vypínač umístěný pod rukojetí slouží současně jako kontrolka provozu.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Materiál kov
  Zvuková signalizace Ne
  Příkon 2200 W
  Nastavitelná teplota Ne
  Objem 1700 ml

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Princess 236032

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno