Princess 236017

Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: plast, Příkon: 2200 W, Automatické vypnutí, Ochrana proti vyvařování vody, Ochrana proti přehřátí. Více info


Cena 509 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 5 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stylová rychlovarná konvice Princess 236017 v lesklém černém provedení se hodí do každé moderní kuchyně. Díky skrytému topnému tělesu a vysokému výkonu až 2 200 W se postará o to, že nebudete muset na ohřátí vody čekat dlouho. Abyste měli přehled o celkovém obsahu vody, nechybí zde ani vodoznak umístěný na boční části konvice. Konvici s objemem 1,7 l před naplněním vodou otevřete pouhým stisknutím tlačítka. 360stupňová základna umožňuje snadno umístit konvici zpět na základnu. Konektor značky STRIX je zárukou vysoké kvality a prodlužuje životnost spotřebiče. O bezpečnost se postará trojitý bezpečnostní systém. Barva: černá.

Rychlovarná konvice Princess 236017

  • Příkon: 2 200 W
  • Objem konvice: 1,7 l
  • Přehledný vodoznak
  • Značkový konektor STRIX
  • Skryté topné těleso
  • Otočná základna o 360 °C
  • Trojitý bezpečnostní systém
  • Materiál: plast
  • Barva: černá

Stylová a výkonná

Stylová rychlovarná konvice Princess 236018 v lesklém černém provedení je nejen moderní, ale i výkonná. S mimořádně velkým objemem 1,7 litru si jednoduše uvaříte vodu na čaj nebo kávu pro celou rodinu. Snadnou manipulaci zajišťuje tlačítko na rukojeti pro rychlé otevírání víka.

Snadná manipulace

Varná konvice je vybavena kruhovou základnou. Můžete ji postavit na podstavec v jakémkoli úhlu a vždy to bude správně! Ukazatel hladiny vody ukazuje, kolik tekutiny je v konvici. Tímto způsobem ušetříte energii, pokud si chcete uvařit pouze jeden šálek čaje.

Bezpečnost

Trojité bezpečnostní opatření zajistí, že se konvice automaticky vypne po dosažení bodu varu, pokud ji sejmete z podstavce nebo v případě, že ji omylem zapnete prázdnou. Vypínač umístěný pod rukojetí slouží současně jako kontrolka provozu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál plast
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2200 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1700 ml

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Princess 236017

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi