Princess 182021 Aerofryer XL


Fritéza, Příkon: 1400 W, Kapacita fritézy: 3,2 l, Nastavitelná teplota, Indikace dosažení teploty, Nepřilnavý povrch, Časovač, Barva: černá. Více info


Cena 2 549 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 25 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Fritéza Princess 182021 Aerofryer XL je skvělý pomocník pro přípravu smažených pochoutek bez výčitek. Pomocí cirkulace horkého vzduchu tato horkovzdušná fritéza Aerofryer XL připraví smažené pokrmy bez ponoření do oleje nebo tuku. Ideální objem nádoby 3,2 litru umožňuje připravit najednou až 5 porcí křupavých a chutných hranolek, takže připravíte oběd či večeři pro celou rodinu. Stisknutím jediného tlačítka si zvolíte jednu ze 7 přednastavených programů nebo si zvolíte možnost vlastního výběru. Nepřilnavý povrch se postará o jednoduché čištění. Pomocí digitálního displeje si nastavíte teplotu, časovač. Odnímatelné části jsou vhodné do myčky.

Fritéza Princess 182021 Aerofryer XL

  • Příkon: 1 400 W
  • Objem nádoby: 3,2 l
  • 7 přednastavených programů
  • Digitální dispej
  • Nastavení teploty: 80-200 °C
  • Nepřilnavý povrch
  • Časovač na 60 minut
  • Protiskluzové nožičky
  • Barva: černá

Ušetřete svůj čas a zdraví

S fritézou Princess 182021 Aerofryer XL si připravte zdravější verzi vašich oblíbených jídel, a to zcela bez výčitek. S novou horkovzdušnou fritézou si můžete připravit pomocí cirkulace horkého vzduchu jídlo, které usmažíte bez ponoření do horkého oleje nebo tuku. Jídlo zůstává křupavé, ale zdravější. Technologie High Speed ​​Air Convention zaručuje, že k dosažení dokonalého a křupavého výsledku nepotřebujete olej. Díky jedinečné kombinaci horkého cirkulujícího vzduchu a snadno nastavitelné teplotě je vaření s fritézou Aerofryer XL zdravé a s nízkým obsahem tuku.

Vlastnosti

Díky digitálnímu displeji a 7 přednastaveným programům je příprava jídla v Aerofryer XL jednoduchá. Podávání zdravého jídla, které miluje celá rodina, nebylo nikdy tak snadné. Kromě toho díky funkci časovače 60 minut a ochraně před přehřátím se trouba Aerofryer bezpečně používá. Kapacita 3,2 litru umožňuje připravit najednou až 5 porcí křupavých a chutných hranolek. S odnímatelným košem s chladnou dotykovou rukojetí je příprava vašeho jídla lehká a bezpečná. Odnímatelný koš a zásuvka jsou vhodné do myčky nádobí, takže čištění fritézy Aerofryer je hračkou.

Smažené pokrmy bez výčitek

Díky pokročilé technologii v horkovzdušné fritéze Aerofryer XL objevíte nové možnosti přípravy oblíbeného masa, pečiva či bramborových lupínků. Připravované pokrmy nejsou promočené v oleji, chutnají výborně a jsou zároveň zdravou volbou. Potraviny smažené vzduchem obsahují méně kalorií, tuku a potenciálně škodlivých sloučenin, které se nacházejí v tradičních smažených pokrmech.

Předprogramované nastavení

S fritézou Princess 182021 Aerofryer XL můžete grilovat, smažit a péct vaše oblíbená jídla. V případě, že neznáte optimální teplotu a čas pro daný pokrm, vaření v této fritéze Princess Aerofryer má sedm přednastavených programů, jednoduše tedy můžete začít stisknutím tlačítka, např. pro hranolky, maso, ryby, krevety, kuřecí maso, steak a koláč. Pokud raději používáte vlastní nastavení teploty a času, můžete použít digitální ovládací panel s integrovaným časovačem. Tímto způsobem můžete vařit masové kuličky, pečivo a quiches.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Princess
Časovač Ano
Příkon 1400 W
Nepřilnavý povrch Ano
Indikace dosáhnutí teploty Ano
Kapacita fritézy 3.2 L

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Princess 182021 Aerofryer XL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi