Policejní akademie kolekce – DVD filmy (7DVD)

Film. Více info

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kolekce komedií Policejní akademie je na DVD disku a obsahuje 7 filmů: Policejní akademie, Policejní akademie 2: První nasazení, Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku, Policejní akademie 4: Občanská patrola, Policejní akademie 5: Nasazen : Město v obležení a Policejní akademie 7: Moskovská mise.

Policejní akademie

Zazněla výzva a rekruti se dostavili. Policejní kadeti nemusí splňovat žádné podmínky – váhu, výšku nebo cokoli jiného. Inteligence je rovněž dobrovolná a nepřekáží ani, pokud nedokážete vyhláskovat zkratku IQ nebo neznáte číslo 158. Absolventi Policejní akademie jsou připraveni zahájit zákon a (ne)pořádek. Policejní akademie je založena na tradici bláznivých policejních komedií.

Policejní akademie 2: První nasazení

Čerstvě vystudovaní smolaři v modrém se v Policejní akademii 2: První nasazení potýkají s hloupými punkery. Asociální magor a parta jeho recesistických kamarádů se totiž vypraví do ulic, kde prostřednictvím sprejů dodá městu trochu barvy a vyprázdní kapsy každému, kdo se jim postaví do cesty. Výsledkem utkání je nekomplikovaný případ plný zábavy.

Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku

Parta nezkušených, nešikovných a hloupých civilů vystudovali, aby se stali nezkušenými, nešikovnými a hloupými policisty. Ve třetím pokračování se ocitá rozpočet v krizi a přežít může jen jedna ze dvou státních policejních škol. Začíná tak souboj o to, která z nich předvede lepší výkony a vyhne se zrušení.

Policejní akademie 4: Občanská patrola

Užijte si dalších maniakálních nehod se šašky v modrém – tentokrát i s vycházející hvězdou Sharon Stone v roli reportérky, mezi níž a Mahoneyem létají jiskry, a Davidem Spadem coby praštěným skateboardistou. Velitel Lassard se rozhodne posílit bdělost svých spoluobčanů tím, že je vycvičí v členy Občanských patrol. A hádejte, kdo budou instruktoři? Titíž, kteří se domnívají, že pětky na jejich vysvědčení znamenají, že mají všech pět pohromadě. Když to vidí zavilý a nepřátelský poručík Harris, rozhodne se, že dozrál čas Akademii řádně zdiskreditovat.

Policejní akademie 5: Nasazení v Miami Beach

Sluníčko, zábava a kočky všech tvarů a odstínů? Kde jinde než v Miami Beach? Šašci, pitomci a milovníci večírků? Kdo jiný než parta z Policejní akademie? Dejte to dohromady a vyjde vám Policejní akademie 5: Nasazení v Miami Beach, taškařice, v níž se naši dobrosrdeční policajti vydají na cesty. Packalové s odznakem vyrazili do Miami na konferenci, konanou na počest jejich milovaného velitele Lassarda. Zločin si ale, na rozdíl od našich hrdinů, dovolenou nebere. Lassard je unesen a neohrožené strážce zákona neodradí od bláznivých pokusů o jeho záchranu ani lákadlo odvázaných plážových večírků.

Policejní akademie 6: město v obležení

Město zachvátila vlna zločinu, nazývaná Operace chaos. Je čas povolat první linii obrany - pokud je ale tahle obrana tvořena absolventy Policejní akademie, je také čas se modlit!  Tajemný pan Velký je geniálním mozkem v pozadí gangu, který vykrádá banky a klenotnictví. Velitel Lassard byl suspendován poté, co vyšlo najevo, že zločinci mají náskok díky úniku informací z policejního oddělení. K vyřešení případu nebude potřeba geniálního mozku, ale jen arzenál gagů v zábavné tradici Policejní akademie.

Policejní akademie 7: Moskevská mise

Zmatený velitel Lassard, imitátor Jones, fanatický pistolník Tackleberry, půvabně zaoblená Callahanová a lidský parní ventil Harris spojí síly se šéfem moskevské policie a sibiřsky chladnou překladatelkou. Jejich společným cílem je kmotr ruské mafie, jehož počítačový program se hraje jako videohra, ale přitom skutečně dokáže beze stopy ukrást peníze a zboží po celém světě. Buďte připraveni nakopat pár ruských zadků!

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ média DVD
Kategorie Komedie
Znění české

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Policejní akademie kolekce – DVD filmy (7DVD)

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

26. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Konečně všechny díly v jedné edici
  • na bluray by to bylo ještě lepší

Jinak ok