PlayStation 5 Pulse Elite Wireless bílý

Taky už se nemůžeme dočkat!

Tento produkt bude brzy v prodeji. Již nyní si ale můžete provést předobjednávku produktu a my vám ho zašleme hned jak to umožní termín nadefinovaný výrobcem.

Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon, Ovládání hlasitosti, Bezdrátové, bílá. Více info


Cena 3 829 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 38 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

*** PŘEDOBJEDNÁVKA – V PRODEJI OD: 26.4.2024 *** Bezdrátový headset PlayStation 5 Pulse Elite Wireless v robustním bílo-černém provedení vám zprostředkuje bezkonkurenční audio zážitek z hraní na konzoli PlayStation 5 s planárními magnetickými měniči.

 

Herní zvukový systém nové generace

Vychutnejte si úžasně realistický zvuk ve svých oblíbených herních titulech díky planárním magnetickým měničům. Tyto studiově inspirované měniče reprodukují zvuk téměř přesně v celém zvukovém spektru, takže uslyšíte své hry přesně tak, jak to zamýšleli vývojáři. Ponořte se do zvukových krajin plných bohatých a jemných detailů, zatímco díky hlubokým basům pocítíte každé dějové setkání ve hře. Dojem umocňuje 3D zvuk v podporovaných hrách pro systém PS5, kdy jsou zvukové signály umístěny s neuvěřitelnou přesností ve všech třech směrech. Okamžitě rozpoznáte přesný původ, umístění a identitu různých zvuků, takže můžete reagovat ve zlomku sekundy.

Technologie PlayStation Link

Nová bezdrátová technologie PlayStation Link s mimořádně nízkou latencí a bez časových ztrát přináší bleskurychlý zvuk, kterému neunikne jediný zvukový detail v akci a který nepropásne žádný rytmus. Snadno se připojte a přepínejte mezi zařízeními kompatibilními se systémem PlayStation Link, včetně systému PS5, počítače PC nebo Mac nebo vzdáleného přehrávače PlayStation Portal. Můžete si dokonce zakoupit další adaptéry USB PlayStation Link a bez námahy přepínat mezi systémem PS5 a počítačem PC nebo Mac. 

Potlačení hluku posílené umělou inteligencí

Díky mikrofonu vybavenému technologií potlačení šumu vás bude slyšet jasně a zřetelně. Tato nová technologie s umělou inteligencí je navržena společností Sony tak, aby při snímání vašeho hlasu detekovala, izolovala a odstranila nežádoucí šum. Ať už je zapnutý vysavač nebo štěká pes, můžete se svými spoluhráči mluvit bez obav s vědomím, že váš hlas uslyší jasně a zřetelně.

Široké možnosti kompatibility

Vydejte se za dobrodružstvím kamkoli díky bezdrátovému připojení k řadě zařízení včetně PS5, PC, Mac, dálkového ovladače PlayStation Portal, mobilního telefonu a tabletu. Připojte náhlavní soupravu k mobilnímu telefonu nebo tabletu přes Bluetooth a získejte volnost pohybu. Zařízení má možnost připojení ke dvěma zařízením prostřednictvím PlayStation link a Bluetooth. Můžete tak poslouchat zvuk a zároveň přijímat hovory nebo poslouchat hudbu z mobilního zařízení, aniž byste museli přerušovat hru.

Snadno dostupné ovládací prvky

Snímání křišťálově čistého hlasu a snadno přístupné ovládací prvky dovedou váš team k vítěznému konci. Pro co nejlepší zachycení hlasu využijte integrovaný flexibilní mikrofon, který lze zcela zasunout, když jej nepoužíváte. Díky jednoduchým a snadno přístupným intuitivním ovládacím prvkům přímo pod vašimi prsty, včetně vyhrazených tlačítek pro rychlé nastavení hlasitosti a ztlumení mikrofonu, můžete stále sledovat hru a přizpůsobit situaci svým individuálním preferencím.

Vždy připraveni na herní maratony

S výdrží baterie až 30 hodin si budete moci vychutnávat epické herní akce bez přerušení. K dispozici je také funkce rychlého nabíjení příslušenství - stačí 10 minut nabíjení prostřednictvím přiloženého kabelu USB typu C nebo nabíjecí kolébky a můžete se opět vrhnout do víru akce na další 2 hodiny. Držák nabíječky lze připevnit na stůl, desku stolu nebo připevnit na zeď, aby byla náhlavní souprava vystavena vedle herní sestavy a připravena na další hru. Ať už se chystáte na pár rychlých kol, nebo se pustíte do dlouhé akce, propracované plyšové náušníky bezdrátové náhlavní soupravy Pulse Elite umožňují velký rozsah pohybu a díky pásku na hlavě je náhlavní souprava mimořádně lehká.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Styl nošení náhlavní
Výdrž batérie 30 hod.
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PlayStation 5 Pulse Elite Wireless bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi