Pioneer DEH-S120UB


Autorádio, 1 din, Celkový výkon: 200 W, Podporované pásma: FM, AM, RDS, 24 předvoleb, CD mechanika, USB port, AUX vstup, Výstup pro subwoofer, LCD displej, Odnímatelný panel, Ekvalizér. Více info


Cena 1 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylové autorádio Pioneer DEH-S120UB s červeným podsvícením tlačítek vám zpříjemní cestování autem poslechem vaší oblíbené hudby. Disponuje širokou škálou možností přehrávání prostřednictvím CD mechaniky (přehrává CD/-R/-RW), AUX-In nebo USB portu. Samozřejmostí je také FM tuner a rádiový datový systém (RDS) v případě, že máte chuť na rozhlasové vysílání nebo si chcete poslechnout dopravní hlášení. Zařízení obsahuje vestavěný zesilovač MOSFET 4× 50 W, 5pásmový grafický ekvalizér, výstup RCA Pre-Out a dokáže přehrávat i soubory FLAC. Autorádio je kompatibilní s vybranými mobilními telefony s Androidem. S aplikací Advanced Remote Control App můžete váš smartphone používat jako dálkový ovladač, který vám umožní spravovat a přizpůsobovat funkce vašeho autorádia.

Pioneer DEH-S120UB

  • Autorádio 1-DIN umožní vychutnat si oblíbenou hudbu z rozhlasových stanic FM, CD, smartphonů s Androidem, zařízení USB nebo prostřednictvím připojení Aux-In.
  • Díky zabudovanému zesilovači MOFSET 4× 50 W snadno přehraje vaše skladby.
  • Využitím výstupu RCA Pre-Out můžete k zařízení připojit zesilovač, reproduktory nebo subwoofer, čímž získáte ještě větší univerzálnost.
  • Aplikace Advanced Remote Control App - Převádí váš kompatibilní telefon iPhone nebo Android na výkonný dotykový dálkový ovladač, který umožňuje spravovat a přizpůsobovat funkce vašeho kompatibilního autorádia.
  • FLAC - Vychutnejte si bezztrátové digitální zvukové soubory FLAC ve vašem vozidle s výstupem na přehrávání v kvalitě CD.
  • Vstup USB - Připojte jakékoli zařízení pomocí USB kabelu, abyste mohli zařízení nabít nebo poslouchat čistou reprodukci hudby.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Bluetooth Ne
USB port Ano
Zvukové formáty flac, mp3, wma, wav
Slot pro paměťovou kartu Ne
DVD mechanika Ne
Celkový výkon 200 W
AUX vstup Ano
DAB Ne
Velikost 1 din
CD mechanika Ano
Dálkové ovládání Ne
Odnímateľný panel Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Pioneer DEH-S120UB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi