Philips Hue white filament G125 7 W E27


LED žárovka, Celkový výkon: 7,0 W, Napájení: 230 V, Druh patice: E27, Barva světla: teplá bílá, Světelný tok: 550 lm, Technologie: ZigBee, Kompatibilní s hl. asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit. Více info


Cena 1 379 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 14 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Smart LED žárovka Philips Hue white filament G125 E27 v zajímavém vintage provedení ozvláštní každou místnost a s funkcí stmívání dotvoří příjemnou atmosféru ve vaší domácnosti. Žárovka ve tvaru G125 vyzařuje teplé bílé světlo, má patici E27 a světelný tok 550 lm. Teplota chromatičnosti dosahuje 2 100 K. Disponuje funkcí stmívání, od jasného denního světla až po slabé noční osvětlení. Můžete ji ovládat prostřednictvím mobilní aplikace Hue Bluetooth v jedné místnosti nebo po připojení se zařízením Hue Bridge je možné ji ovládat kdekoliv, i když právě nejste doma a využívat další přídavné funkce a nastavení. Je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Homekit. Životnost žárovky je až 15 000 h.

Ovládání pomocí aplikace Hue Bluetooth

Pomocí mobilní aplikace můžete ovládat osvětlení v místnosti, kde se nacházíte ťuknutím na tlačítko nebo hlasem. Aplikace umožňuje ovládání až 10 inteligentních svítidel.

Vytvoření správné atmosféry

Žárovka vyzařuje teplé bílé světlo s možností stmívání. Můžete si tak zvolit intenzitu osvětlení podle svého denního režimu. Vypijte si ranní kávu při jasném bílém světle nebo relaxujte večer při tlumeném osvětlení.

Zařízení Hue Bridge

Po připojení vašeho osvětlení k zařízení Hue Bridge (není součástí balení) můžete využívat další přídavné funkce a režimy. Hue Bridge umožňuje ovládání až 50 inteligentních svítidel ve vaší domácnosti. Můžete si nastavit různé automatizované režimy nebo ovládat svítidla kdekoliv, i když právě nejste doma.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 7 W
Druh patice E27
Světelný tok 550 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips Hue white filament G125 7 W E27

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi