PC VR-Ready Zobrazit popis

První zmínka o virtuální realitě pochází z roku 1962, kdy bylo představeno Divadlo zážitků. To umožňovalo návštěvníkům vnímat nejen obraz a zvuk, ale také vůni. Kdo by to byl řekl, že o několik desítek let později bude moci mít každý virtuální realitu u sebe doma. Seznamte se s počítačem, který podporuje virtuální realitu a posune váš filmový i herní zážitek na další úroveň.

Produkty

Co je virtuální realita?

Virtuální technologie vám umožní ocitnout se v simulovaném prostředí, ve kterém se můžete pohybovat a reagovat na nejrůznější situace. Virtuální realita vám pomocí nejrůznějších zařízení zprostředkuje vizuální, sluchový a někdy i hmatový zážitek.

S virtuální realitou jste se možná setkali ve speciálních kinech, nyní si ji můžete dopřát i u sebe doma.

Objevte novou dimenzi hraní her

Je hraní her vaší vášní? Vyzkoušejte virtuální hry a posuňte hraní na vyšší úroveň. Pak už stačí jen spárovat s počítačem brýle na virtuální realitu a kameru na virtuální realitu a zábava může začít.

VR počítač se od kancelářského počítače liší velkým grafickým výkonem, nejnovějším procesorem a moderním operačním systémem. Aby byl zážitek co nejlepší, propojte VR počítač se 4K monitorem, který nabízí vysoce detailní obraz a až 4x větší plochu obrazovky oproti běžným monitorům.