Popis produktu

PC hra Middle-Earth: Shadow of War vás opět zavede do bojem zmítané Středozemě. Hra navazuje na hru Middle-Earth: Shadow of Mordor a její děj je vsazen někde mezi Hobitem a Pánem prstenu. Můžeme se znovu těšit na známého hrdinu Taliona, který v sobě nese ducha elfského krále Celebrimbora. Cestou potkáte více či méně známé postavy a ocitnete se na místech známých z filmů. Chybět nebude Nemesis systém, díky kterému každý čin hráčů ovlivní a upraví celý svět. Vašim jediným cílem bude překonání všech nástrah a zabránit vzestupu Pána temnoty Saurona a jeho nazgulů.

Zpět v Středozemi

Už ze samotného titulu vyplývá děj celé hry, který se bude točit kolem blížící se války. Zabránit se jí pokusí nám již známá hrdina Talion, bývalý kapitán Gondoru. Ten v sobě nese ducha elfa Celebrimbora, který v minulosti vytvořil prsteny moci. Ačkoli jsou to dvě mysli v jednom těle, každý z nich oplývá vlastními schopnostmi, čili se můžeme těšit například na elfskou magii. Klíčovým se stane Celebrimborův plán ukovat nový prsten moci.

Vylepšený Nemesis systém

Vývojáři vsadili na Nemesis systém osvědčený z Shadow of Mordor i v tomto pokračování, přičemž ho ještě více zdokonalili. Tentokrát je tato personalizace aplikována na celý svět, a tak každé vaše rozhodnutí a čin ve hře ovlivní celý svět. Díky němu se mezi vámi a vašimi nepřáteli vybuduje vztah, a oni budou schopni adaptovat se, zvyknout si na vaši taktiku a podle ní zvolit tu svou. Zajišťuje unikátní nepřátele, kteří mají silné ale i slabé stránky, osobnost či osobité zvyklosti.

Buduj armádu

Middle-Earth: Shadow of War přináší ještě větší boje s početnějšími armádami na obou stranách. No a v Talionově armádě nečekejte žádné rytíře v lesklé zbroji. Armádu budete budovat ze skřetů pod vedením Bright Lorda. Novinkou je vylepšené dobývání pevností, při kterém budete myslet na všechny faktory a překvapí vás i nový unikátní scénář obléhání. Bonusy a výbavu získáváte splněním určité výzvy, což ovlivňuje vaše schopnosti a dovednosti.

Minimální požadavky

  • Operační systém: Windows 7 SP1
  • Procesor: Intel i5- 2550K, 3.4 GHz
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Grafická karta: GeForce 670 | Radeon HD 7950

Doporučené požadavky

  • Operační systém: Windows 10 verze 14393.102 nebo novější
  • Procesor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz
  • Paměť: 16 GB RAM
  • Grafická karta: GeForce 970, GeForce 1060 | Radeon R9 290X, Radeon RX 480

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Kód/Voucher
Platforma PC
Typ hry RPG
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Middle-Earth: Shadow of War - PC hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi