Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Para'Kito FNGWB1CZC07 je lehký a tenký neoprenový náramek s reflexními prvky odpuzující komáry. Patentovaná technologie rozptylu DiffuControl-System zajišťuje uvolňování účinných látek 24 hodin denně po dobu až 15 dní v řadě. Náramek lze jednoduše připnout kolem zápěstí nebo kotníku pomocí nastavitelného suchého zipu. Na vnitřní části je plocha na psaní. Náplně neobsahují DEET, ale pouze výtažky z rostlin a éterické oleje, které poskytují dokonalou ochranu před komáry. Kromě toho jsou vodotěsné a účinné i po opakovaném plavání. Náplně jsou klinicky testovány, nepřicházejí do kontaktu s pokožkou a jsou vhodné pro celou rodinu, zvláště pro děti (od 6 měsíců), těhotné ženy a osoby s citlivou pokožkou. Balení kromě náramku obsahuje 2 náhradní náplně. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Vlastnosti:

  • Doplnitelný náramek na zápěstí a kotník
  • Celý den, všechna pásma, všechna podnebí
  • Přírodní éterické oleje - neobsahuje DEET
  • 2× až 15 dní na pelety
  • Lehký a voděodolný
  • Pro všechny vaše aktivity
  • Nastavitelné zapínání
  • Pro celou rodinu - včetně citlivých osob, těhotných žen a dětí (mimo jejich dosah)

Biocidní produkt typu 19 repelent.

Bezpečnostní opatření:

Biocidní přípravky používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepolykejte, neoblizujte a po manipulaci si umyjte ruce. Abyste předešli riziku vdechnutí a polknutí, nenechávejte v dosahu dětí do 36 měsíců. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku.

Při styku s kůží:

Omyjte velkým množstvím vody.

Po zasažení očí:

Opatrně je několik minut vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Ihned volejte lékaře. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Para´Kito FNGWB1CZC07 repelentní náramek

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi