Panasonic TX-65LZ2000E


Televize, Smart, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 164 cm, 4K Ultra HD, OLED, 3840x2160, OS TV: My Home Screen, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Duální tuner, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 74 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 750 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart OLED televizor Panasonic TX-65LZ2000E nabízí rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160 px), úhlopříčku 65" (164 cm), panel Master OLED Pro a procesor HCX Pro AI.

Moderní obraz a zvuk

Tento televizor vytvořen profesionálními filmaři přináší úžasný obraz, který vám doslova vyrazí dech. Díky prostorovému 3D zvuku, který stimuluje všechny vaše smysly, si budete připadat, jako byste byli přímo na filmovém plátně. Veškerá technologie je vyrobena tak, aby vyvolávala emoce, inspirovala a proměnila běžný život ve filmový zážitek.

Přesnost barev a vynikající úroveň jasu

Master OLED Pro a procesor HCX Pro AI - Master OLED Pro je generace panelů vyrobených v Japonsku, která přináší vylepšený jas vedoucí k vynikajícímu dynamickému kontrastu a zážitku ze sledování. Souběžně s tím procesor HCX Pro AI okamžitě analyzuje obraz a zlepšuje přesnost, kontrast a čistotu barev, čímž dosahuje špičkového výkonu ve své třídě.

Působivý zvuk

  • 360° Soundscape Pro - jedinečný integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro vás přenese z pohovky do centra dění. Integrované reproduktory směřují nahoru a do stran. Byly vyladěny společností Technics a využívají technologii Dolby Atmos, která vás vtáhne do filmu.

  • Integrovaný systém reproduktorů - systém reproduktorů poskytuje přesný zvuk a umožňuje uživatelům využívat jedinečnou funkci Beam Forming. Pomocí těchto malých reproduktorů lze dosáhnout vynikající kontroly zvuku a vytvořit zóny s různou úrovní zvuku. Uživatelé si mohou vychutnat přesnější kvalitu zvuku a zároveň minimalizovat potenciální rušení ostatních.

Chytrý způsob, jak dosáhnout vynikajícího obrazu a zvuku

Auto AI - pomocí umělé inteligence analyzuje příchozí signál a okamžitě upravuje nastavení obrazu a zvuku. Automatická umělá inteligence zná nastavení pro sport, živou hudbu, filmové scény a další - a upraví je za vás.

Optimální jas a barvy

Více formátů HDR - díky podpoře všech formátů HDR (High Dynamic Range) poskytují televizory skvělý výkon bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizovány pro každou scénu, ať už je zdrojem Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo adaptivní formát HDR10+.

Perfektní obraz za všech světelných podmínek

  • Dolby Vision IQ - inteligentně optimalizuje televizor tak, abyste vždy dosáhli dokonalého obrazu v místnosti. Ať už je váš obývací pokoj úplně tmavý, nebo jasně osvětlený, technologie Dolby Vision IQ se dynamicky přizpůsobuje změnám osvětlení místnosti a zajišťuje lepší zážitek ze sledování.

  • Domácí kino, které odpovídá vizi režiséra - režim Filmmaker Mode byl vytvořen společnostmi vyrábějícími elektroniku a předními filmovými režiséry. Jediným tlačítkem nastavíte barevnou paletu, kontrast, poměr stran a snímkovou frekvenci filmu podle záměru režiséra. Obraz se automaticky přizpůsobí i při změně úrovně osvětlení.

Hlasoví průvodci

  • Ovládejte televizor hlasem - zapněte televizor Panasonic, nastavte hlasitost a další funkce pouze hlasem, pomocí zařízení podporujícího službu Google Assistant, jako je chytrý reproduktor, mobilní telefon nebo tablet. Stačí říct "Ok Google" a můžete začít. (Google a Google Nest Audio jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Nest Audio vyžaduje Wi-Fi síť, blízkou elektrickou zásuvku, účet Google a kompatibilní mobilní zařízení.)

  • Stačí se zeptat Alexy - spolupracuje s Alexou - hlasová změna kanálu, hlasitosti nebo ztlumení zvuku - pomocí Amazon Alexa. Ideální v situacích, kdy máte plné ruce práce.

Herní akce na obrazovce

  • Game Mode Extreme - herní režim Extreme znamená, že televizor 4K OLED je připraven k akci. Rozhraní HDMI 2.1 zase podporuje technologie High Frame Rate (HFR), Variable Refresh Rate (VRR) a AMD FreeSync Premium pro úroveň reality vyžadovanou herními zařízeními.

  • Game Control Board - užijte si snadnější a intuitivnější nastavení her při připojení herních zařízení k televizoru přes HDMI. Funkce Game Control Board zobrazuje podrobné informace o hře a usnadňuje kontrolu stavu nastavení. Po přiřazení k tlačítku My App stačí jediná akce k přístupu k této funkci, která vám ještě více zpříjemní hraní.

Penta Tuner

Televizní příjem krát pět: Tuner Penta podporuje kromě satelitního, kabelového a anténního signálu ještě další dvě cesty přenosu signálu. Díky příjmu přes internet (IPTV) a domácí síť (TV IP) můžete zvolit umístění televizoru nezávisle na anténní zásuvce. Televizní programy si tak můžete vychutnat v každé místnosti bez dalšího televizního připojení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic TX-65LZ2000E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi