Panasonic TX-58EX703E

Úhlopříčka: 58 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Firefox OS. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stylový SMART televizor PANASONIC TX-58EX703E zaujme nejen velikou obrazovkou s úhlopříčkou 58'' / 146 cm, ale i 4K Ultra HD s rozlišením 3 840 x 2 160 pixelů a technologií zobrazení BMR IFC s frekvencí 1 600 Hz. Ke stylovému designu přispívá tenký stříbrný rám a stojan půlkruhového tvaru. Díky funkci Multi HDR se k vám přenesou prostřednictvím obrazu přesné realistické barvy. Ozvučení je řešeno pomocí dvou 10 W reproduktorů. TV Panasonic TX-58EX703E disponuje výkonným procesorem Quad-Core Pro, a porty pro HDMI, USB, LAN, CI plus a sluchátka. Možnost připojení na bezdrátovou síť Wi-Fi.

 

 

SMART televize s rozlišením 4K Ultra HD

Stylový SMART TV PANASONIC TX-58EX730E disponuje LED obrazovkou s úhlopříčkou o velikosti 58" palců. Tato inteligentní televize využívá 4K Ultra HD s rozlišením 3840 x 2160 pixelů a technologií zobrazení BMR IFC s frekvencí 1 600 Hz. Vysoké rozlišení Vám přinese kvalitní obraz s přesnými realistickými barvami, což oceníte zejména při tmavých scénách, kde černá bude ještě temnější. Podporuje několik formátů multi HDR.

Výkonný procesor a praktické porty

Televizor Panasonic TX-58EX703E disponuje výkonným procesorem Quad Core, který zaručí plynulý a kvalitní chod vašeho zařízení. Televizní přijímač má praktické porty jakými jsou 3x USB a 3x HDMI port nacházející se na boční straně televizoru panelu. Vstupy využijete zejména při zařízeních jako jsou externí disky, notebooky a další multimédia. Súčasťouje i 2x CI plus modul určený na satelitní vysílání, LAN či USB-HDD. Signál naladíte prostřednictvím tunerů DVB-T / T2 / DVB-S2 / DVB-C.

Flexibilní stojan

Pro Panasonic TX 58EX703E byl navržen upravitelný podstavec ve stříbrné barvě, který oživí interiér vašeho obývacího pokoje. Flexibilní podstavec s tenkými nožičkami si můžete upravit do dvou různých stylů, čímž změníte i vzhled televizoru. Je jen na Vás, jaký styl dáte svému přístroji.

Inteligentní funkce

I tato SMART TV Panasonic TX-58EX730E nabízí inteligentní funkce, jakými jsou my Home Screen, Voice Assistant, podpora HbbTV, Easy Mirroring, Webový prohlížeč či Media Player. Samozřejmostí je připojení na bezdrátovou síť Wi-Fi, rychle a jednoduše se spojíte s vaší domácí sítí, což Vám umožní naplno se věnovat aplikacím nebo sledování filmů a seriálů online. Rozsáhlou nabídku nejmodernějších služeb si můžete užívat i prostřednictvím internetových videí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 58 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Firefox OS

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic TX-58EX703E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi