Panasonic RX-D552 černý


Radiopřehrávač, Barva černá, Typ média: USB, CD, RMS výkon: 20 W, Bluetooth, Podporované pásma: FM, DAB +, DAB, RDS, 50 stanic v paměti, USB port, 2 × reproduktor, Zvukové formáty: mp3, Vestavěný displej, LCD, Napájení: 230V + baterie, Typ baterie: C. Více info


Cena 4 649 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 46 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peníze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kompaktní radiopřehrávač Panasonic RX-D552 v elegantním černém designu v sobě ukrývá množství praktických funkcí, díky kterým si vychutnáte své oblíbené playlisty a rozhlasové pořady v pohodlí domova či při práci na zahradě. Specifikem jsou DAB+ a FM tunery s 50 předvolbami (20 DAB + 30 FM), CD přehrávač, technologie Bluetooth (pro streamování hudby z chytrého telefonu či tabletu) a vstupy USB a AUX-In, přes které lehce připojíte externí úložiště s hudbou. Zařízení disponuje technologií Sound Booster (zlepšuje výkon basů), porty bassreflex (plynulejší proudění vzduchu), celkovým výstupním výkonem 20 W, integrovanou rukojetí pro přenášení a 5 tlačítky předvoleb.

Výkonné přenosné rádio

Zařízení poskytuje výkon 20 W, který byste od zařízení s kompaktním elegantním designem neočekávali. Výkon basů zlepšuje technologie Sound Booster a porty bassreflex, díky čemuž se stejně dobře hodí do interiéru i do zahrady. Můžete si naladit hudbu z rádia DAB+, přehrávat disky CD, streamovat z mobilního zařízení pomocí připojení Bluetooth nebo vybírat skladby přímo z klíče USB. Díky dálkovému ovladači a 5 tlačítkům předvoleb rádia je poslech oblíbených melodií hračkou.

Mimořádně bohatý zvuk

Přehrávač má dvě 8cm širokopásmové reproduktorové jednotky a celkový výstupní výkon 20 W. Porty bassreflex kuželovitého tvaru pomáhají zajistit plynulejší proudění vzduchu, čímž se snižuje jeho víření a poskytují plné a příjemné basové tóny.

Zlepšete rytmický nebo hlasový výkon

Ekvalizér Sound Booster vám pomůže vytěžit z hudby a mluveného slova to nejlepší. Jedním stisknutím tlačítka aktivujete funkci B-Boost pro zvýraznění basů a rytmu, čímž oživíte hudbu. Dvojitým stisknutím tlačítka aktivujete funkci V-Boost na zvýraznění vokálů nebo podporu rozhlasového vysílání a podcastů s mluveným slovem.

Hudba na cestách

Díky integrované rukojeti na přenášení, stylovému kompaktnímu tvaru a schopnosti napájení z baterií budete mít z tohoto zařízení užitek doma i venku. Mimořádně bohatý zvuk z něj dělá dokonalého partnera v zahradě, kuchyni nebo pracovně.

Oblíbené rozhlasové stanice naladěné jedním dotykem

Jednoduše laďte oblíbené rozhlasové stanice a přiřazujte je tlačítkům ladění předvoleb. Takže když budete chtít poslouchat rozhlasové vysílání příště, stisknutím tlačítka předvolby na elegantním vnějšku rádia přejdete přímo na zvolenou stanici.

Dodávano s dálkovým ovladačem

D552 se dodává s vlastním dálkovým ovladačem, takže kdokoliv může z pohodlí křesla změnit zdroj vstupu, rozhlasovou stanici, skladbu, upravit hlasitost nebo ztlumit zvuk.

Rozhodněte se pro rádio, disky CD nebo hudbu z telefonu a klíče USB

Zařízení nabízí různorodé možnosti poslechu. Vyberte si rádio - kvalitní DAB nebo FM, přehrávejte sbírku disků CD nebo se připojte k hudbě v mobilním zařízení pomocí připojení Bluetooth. Skladby můžete dokonce přehrávat přímo z jednotky USB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Bluetooth Ano
USB port Ano
Typ média USB, CD
Výstup pro sluchátka Ne
RMS výkon 20 W
NFC Ne
DAB Ano
RDS Ano
Počet reproduktorů 2
Kazetový prehrávač Ne

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Panasonic RX-D552 černý

90% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

5. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • kompaktnost
  • možnost připojení mobilu
  • dálkové ovládání
  • žádné

Výrobek nahradil podobný od SONY, který po půl roce přestal fungovat.<br /> PANASONIC hraje skvěle, lepší podpora datových formátů na datových CD (mp3 a pod.) a super je dálkové ovládání (při usínání nemusí dcerka lozit z postele ...).


Eduard

1. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


  • Dobře hraje
  • Slabší příjem DAB signálu