Panasonic RX-D500 černý


Radiopřehrávač, Barva černá, Typ média: CD, RMS výkon: 20 W, Podporované pásma: FM, 30 stanic v paměti, 2 × reproduktor, Zvukové formáty: mp3, Vestavěný displej, LCD, Napájení: 230V + baterie, Typ baterie: C. Více info


Cena 2 829 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 28 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kompaktní radiopřehrávač Panasonic RX-D500 v elegantním černém designu v sobě ukrývá množství praktických funkcí, díky kterým si vychutnáte své oblíbené playlisty a rozhlasové pořady v pohodlí domova či při práci na zahradě. Specifikem je FM tuner s 30 předvolbami, CD přehrávač či vstup AUX-In, přes který lehce připojíte externí úložiště s hudbou. Zařízení disponuje časovačem přehrávání (spustí jednotku každý den v konkrétním čase), technologií Sound Booster (zlepšuje výkon basů), porty bassreflex (plynulejší proudění vzduchu), celkovým výstupním výkonem 20 W, integrovanou rukojetí pro přenášení a 5 tlačítky předvoleb.

Výkonné přenosné rádio

Zařízení poskytuje výkon 20 W, který byste od zařízení s kompaktním elegantním designem neočekávali. Výkon basů zlepšuje technologie Sound Booster a porty bassreflex, díky čemuž se stejně dobře hodí do interiéru i do zahrady. Můžete si naladit hudbu z rádia FM nebo přehrávat disky CD. Díky 5 tlačítkům předvoleb rádia je poslech oblíbených melodií hračkou.

Mimořádně bohatý zvuk

Přehrávač má dvě 8cm širokopásmové reproduktorové jednotky a celkový výstupní výkon 20 W, což je pro takovou kompaktní elegantní jednotku pozoruhodné. Porty bassreflex kuželovitého tvaru pomáhají zajistit plynulejší proudění vzduchu, čímž se snižuje jeho víření a poskytují plné a příjemné basové tóny.

Zlepšení rytmického nebo hlasového výkonu

Ekvalizér Sound Booster vám pomůže vytěžit z hudby a mluveného slova to nejlepší. Jedním stisknutím tlačítka aktivujete funkci B-Boost pro zvýraznění basů a rytmu, čímž oživíte hudbu. Dvojitým stisknutím tlačítka aktivujete funkci V-Boost na zvýraznění vokálů nebo podporu rozhlasového vysílání a podcastů s mluveným slovem.

Hudba na cestách

Díky integrované rukojeti na přenášení, stylovému kompaktnímu tvaru a schopnosti napájení z baterií budete mít z tohoto zařízení užitek doma i venku. Mimořádně bohatý zvuk z něj dělá dokonalého partnera v zahradě, kuchyni nebo pracovně.

Oblíbené rozhlasové stanice naladěné jedním dotykem

Jednoduše laďte oblíbené rozhlasové stanice a přiřazujte je tlačítkům ladění předvoleb. Takže když budete chtít poslouchat rozhlasové vysílání příště, stisknutím tlačítka předvolby na elegantním vnějšku rádia přejdete přímo na zvolenou stanici.

Začněte den rozhlasovým vysíláním

D500 má časovač přehrávání, který dokáže automaticky spustit jednotku každý den v konkrétním čase. Předem si můžete vybrat zdroj zvuku (rádio, CD a podobně) a hlasitost. Probuďte se na oblíbenou melodii nebo každý den zachyťte polední zprávy.

Známé výhody pro mladé i staré

Pro generaci, která nedá dopustit na disky CD nebo pro děti, které se dychtivě učí cizí jazyk - toto rádio má něco pro každého a mohou si ho užívat lidé všech věkových skupin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Bluetooth Ne
USB port Ne
Typ média CD
Výstup pro sluchátka Ne
RMS výkon 20 W
NFC Ne
DAB Ne
RDS Ne
Počet reproduktorů 2
Kazetový prehrávač Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic RX-D500 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi