Panasonic RP-NJ310BE červená

Stylová sluchátka Panasonic RP-NJ310BE v červeném barevném provedení vám umožní bezdrátové přehrávání hudby a tak vám zpříjemní poslech hudby, ať jste kdekoli. Mimořádně lehké, ergonomicky tvarované sluchátka s držením na dvou místech usnadňují nošení s nepravděpodobným vypadnutím. O jasný, čistý zvuk a zesílené, mohutné basy se postará 9 mm budicí jednotka se systémem Extra Bass. Sluchátka jsou vybavena multifunkčním tlačítkem na aktivaci hlasového průvodce, díky čemuž můžete vybírat hudbu, nastavovat hlasitost či telefonovat bez nutnosti vyjímání telefonu z kapsy. Sluchátka na jedno 2 hodinové nabití vydrží přehrávat hudbu 6 hodin. Nabíjení prostřednictvím USB kabelu. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 30 %

Popis produktu

Zesílené mohutné basy

Sluchátka jsou vybavena 9 mm budící jednotkou na izolaci zvuků, díky čemuž si vychutnáte jasný zvuk, ostré a mohutné basy s omezeným zkreslením. Systém Extra Bass System (XBS) kombinuje konstrukci kanálu na optimalizaci proudění vzduchu s obvodem akustického ladění na zlepšení reprodukce dolního rozsahu.

Snadné nošení s nepravděpodobným vypadnutím

Tento model sluchátek byl navržen na snadné nošení s nepravděpodobným vypadnutím. Jejich ergonomický tvar s držením na dvou místech byl vyvinut pro ušní západku a tak pevně sedí na tragus a antitragusu, aby sluchátka dokonale zapadly do uší. Navíc, dálkové ovládání a pouzdro na baterie byly symetricky uspořádány na stabilní nošení, takže vypadnutí sluchátek je velmi nepravděpodobné.

Inteligentní ovládání pomocí hlasu

Sluchátka disponují multifunkčním tlačítkem, kterým jednoduše spustíte hlasovou funkci smartphonu. Díky tomu si můžete zvolit hudbu, telefonovat, zda nastavit hlasitost bez nutnosti vyjímání smartphonu z kapsy.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Panasonic
  • Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000
  • NFC Ne
  • Rozhraní Bluetooth
  • Styl nošení do uší

Další vlastnosti

Značka: Panasonic
Ovládání přehrávání: Ano
? Stupeň krytí: nemá

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Hmotnosť: 14 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000
Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ne

Konektivita

? NFC: Ne
Rozhraní: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Ne
Dosah: 10 m

Vzhled

Styl nošení: do uší

Obsah balení

Dokovací stanice: Ne

Ostatní

Kód produktu: RP-NJ310BE-R

Všechny parametry

Recenze Panasonic RP-NJ310BE červená

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Panasonic RP-NJ310BE červená