Panasonic Lumix DC-S5 II černá + Lumix S 50 mm f/1,8


Bezzrcadlovka, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: Full Frame, Rozlišení: 24,2 Mpx, Max. rozlišení videa: 4096x2160 px, Snímková frekvence videa: 180 sn/s, Rychlost sériového snímání: 60 sn/s, Optický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Podporované videoformáty: MOV, MP4, AVCHD, MPEG4, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Cena 60 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 609 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Digitální bezzrcadlovka Panasonic Lumix DC-S5 II je vybavena 24,2-megapixelovým Full-Frame snímačem, systémem automatického ostření Phase Hybrid AF, aktivní stabilizací obrazu Active I.S. a podporou záznamu 6K videa.

Panasonic Lumix DC-S5 II

Panasonic Lumix DC-S5 II je špičková Full Frame bezzrcadlovka vybavená řadou funkcí určených speciálně pro tvůrce digitálního obsahu. Fotoaparát je vybaven 24,2MPx snímačem CMOS a novým obrazovým procesorem L2 vyvinutým ve spolupráci s firmou Leica a poskytuje skvělý výkon pro fotografování i natáčení filmů. Stejně působivá je i jeho citlivost - ISO 100-51 200 (s možností rozšíření až na ISO 50-204 800).

Ergonomický design

Lumix DC-S5 II má černý ergonomický design, který byl navržen tak, aby se pohodlně používal i při delším používání. O jeho pohodlné a intuitivní ovládání se stará 3" dotykový LCD displej s libovolným úhlem vyklopení, osmisměrný joystick a OLED hledáček s rozlišením 3,68 MPx. Stabilní provoz bez výrazného přehřívání zajišťuje vestavěný ventilátor a chladič. Jeho konstrukce je navíc utěsněna proti prachu a vodě, což umožňuje použití v náročnějších podmínkách.

Automatické zaostřování

Mezi hlavní přednosti bezzrcadlovky Lumix DC-S5 II patří systém automatického ostření Phase Hybrid AF se 779 aktivními body fázové detekce, který zajišťuje rychlé a přesné ostření i lepší sledování objektu. Díky němu snadno zachytíte vybrané objekty i v těch nejnáročnějších podmínkách. Při fotografování rychle se pohybujících objektů využijete sériové snímání rychlostí až 9 snímků za sekundu při použití mechanické závěrky a až 30 snímků za sekundu při použití elektronické závěrky.

Záznam videa v rozlišení 6K

Kromě vysoké kvality fotoaparát pořizuje působivé videozáznamy ve vysokém rozlišení 6K po dobu až 30 minut a také videozáznamy 4K při 60 snímcích za sekundu*. Pokud chcete do své práce vnést špetku kreativity, můžete sáhnout po režimu Slow Motion a pořizovat dramatická zpomalená videa ve Full HD při 120 snímcích/s. Fotoaparát je navíc vybaven výstupem HDMI.

* S ořezem.

Stabilizace obrazu

Nový systém stabilizace obrazu Active I.S. dokáže účinně eliminovat chvění fotoaparátu, což vede k úžasným snímkům a plynulým videozáznamům. V kombinaci s kompatibilním objektivem s vestavěnou stabilizací, jako je například Lumix S 24-105 mm, nabízí korekci až o 6,5 stupně. K dispozici je také režim vysokého rozlišení, který umožňuje pořizovat fotografie s rozlišením 96 MPx, přičemž nejlepší výsledky dosáhnete ve spojení se stativem.

Vylepšete svá videa

Bezzrcadlovka Lumix DC-S5 II umí importovat soubory LUT a následně je v reálném čase aplikovat na natočený materiál, takže můžete dosáhnout požadovaného vzhledu přímo z fotoaparátu. K dispozici je také předinstalovaný profil V-Log, který ve srovnání se standardními profily videa zachycuje širší škálu tónů, zejména ve světlých a tmavých oblastech scény. Pokud chcete následně dosáhnout požadovaného vzhledu, můžete toho dosáhnout v postprodukci.

Připojení

Fotoaparát je vybaven lithium-iontovou baterií s kapacitou 2 200 mAh, která vám na jedno nabití poskytne až 370 snímků. Fotoaparát je vybaven připojením Wi-Fi (2,4/5 GHz) a Bluetooth 5.0. Mezi rozhraní fotoaparátu patří port USB-C, HDMI, 3,5mm vstup pro mikrofon, 3,5mm výstup pro sluchátka a 2,5mm vstup pro dálkové ovládání. Úložný prostor pro fotografie a videa poskytují 2 sloty pro paměťové karty SD/SDHC/SDXC.

Objektiv Lumix S 50 mm f/1.8

Lumix S 50 mm f/1.8 je standardní objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností, který nabízí vynikající mobilitu a krásné rozostření. Tento objektiv nabízí rychlé a přesné automatické zaostřování i plynulou změnu clony. Je vhodný jak pro fotografování, tak pro nahrávání videa v rozlišení 4K. Jeho konstrukce je také odolná proti prachu a stříkající vodě, takže je vhodný i pro snímání v nepříznivých podmínkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max.rozlíš.videa 4096x2160
Rozlišení 24.2 Mpx
Hledáček Optický
Formát snímače Full Frame

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic Lumix DC-S5 II černá + Lumix S 50 mm f/1,8

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi