Panasonic DC-GH5M2 tělo černé


Bezzrcadlovka, Typ obrazového senzoru: Live MOS, Formát snímače: micro 4/3, Rozlišení: 20,33 Mpx, Max. rozlišení videa: 4992x3744 px, Rychlost sériového snímání: 12 sn/s, Elektronický hledáček, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Micro 4/3, Podporované videoformáty: H.264, MOV, MP4, H.265, Obrazové formáty: jpg, Raw, Wi-Fi. Více info


Cena 43 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 433 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezzrcadlovka Panasonic DC-GH5M2 (tělo bez objektivu), obrazový senzor Live MOS, formát snímače micro 4/3, rozlišení 20,33 Mpx, maximální rozlišení videa 4992 × 3744 Mpx, snímková frekvence 2-180 sn./s, rychlost sériového snímání 12 sn./s, elektronický hledáček, dotyková obrazovka, výklopný displej, úhlopříčka 3", kompatibilní paměťová SD/SDHC/SDXC karta, sáňky na blesk a příslušenství, typ bajonetu micro 4/3, odolné provedení, podpora video formátu MP4/MOV/H.264/H.265, podpora obrazového formátu JPG a RAW, Wi-Fi, GPS (po připojení k chytrému telefonu s aplikací Lumix Sync), Li-Ion baterie, kapacita baterie 2 200 mAh, barva černá, v balení se nachází také kryt těla, kryt sáněk, očnice, kryt zásuvky na synchronizaci blesku, kryt konektoru bateriového gripu, ramenní popruh, baterie, nabíječka baterií, síťový adaptér, kabel USB-A/USB-C, držák kabelu.

Vytvořte profesionální videa

Bezzrcadlovka Panasonic Lumix GH5M2 je ideálním pomocníkem pro tvorbu profesionálních snímků a videí. Umožňuje zároveň i Live Streaming Full HD. Nabízí dynamický rozsah 12 zastavení s předinstalovanou technologií V-Log L. Disponuje 20,3Mpx snímačem s antireflexní vrstvou pro potlačení odlesků a kvalitní zachycení snímaných objektů i při silném osvětlení/podsvícení. Maximální rozlišení videa 4992 × 3744 Mpx.

Automatické zaostřování

Díky funkci automatického zaostřování s technologií AI dosáhnete jedinečných snímků plných detailů. Rychlé a přesné zaostřování umožňuje rozpoznat obličej, oči, hlavu, tělo a dokonce i zvířata.

Streamujte kdekoliv

S bezzrcadlovkou můžete streamovat (protokol RTMP/RTMPS) ve vysoké kvalitě, kdykoliv potřebujete. Ať už se nacházíte doma nebo na dobrodružném výletě, pomocí aplikace LUMIX Sync (Android a iOS) je to jednoduché.

Stabilizátor obrazu Dual I.S. 2

6,5kroková korekce je zajištěna prostřednictvím 5osového stabilizátoru obrazu Dual I.S. 2, který kombinuje ovládání stabilizátoru obrazu I.S. a systému O.I.S objektivu.

Nabíjení/napájení přes USB

Pokud děláte déle studiové focení, určitě oceníte možnost napájet fotoaparát i během nabíjení baterie. V balení naleznete i síťový adaptér USB-C 3.1, kompatibilní se standardem USB Power Delivery. Kapacita baterie 2 200 mAh.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 4992x3744
Rozlišení 20.33 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače micro 4/3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Panasonic DC-GH5M2 tělo černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi