Orava ST-107


Sendvičovač, Příkon: 750 W, Maximální výkon: 750 W, Počet sendvičů: 2, Nepřilnavý povrch, Kontrolka, Rukojeť se zámkem, Hmotnost: 1150 g. Více info


Cena 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 5 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

S toustovačem Orava ST-107 si připravíte rychlou a křupavou snídani. Tento model je vybaven dvěma signalizačními kontrolkami pro jednoduchou kontrolu procesu pečení. Přidanou hodnotou je tepelná pojistka, která zabraňuje přehřátí přístroje. S nepřilnavým povrchem desek se snadno ovládá a udržuje čistý. Tepelně izolovaná rukojeť zajišťuje bezpečné používání, bez rizika popálení. Sendvičovač Orava ST-107 je spolehlivý, bezpečný a jednoduchý na ovládání.

Sendvičovač Orava ST-107

  • 2 kontrolky
  • Nepřilnavý povrch desek
  • Tepelně izolovaná rukojeť pro bezpečnou manipulaci
  • Tepelná pojistka
  • Snadná údržba
  • Příkon: 750 W

Lahodná snídaně nebo večeře

Toasty patří mezi oblíbené teplé pokrmy k snídani nebo večeři. Se sendvičovačem Orava ST-107 připravíte různé varianty toastů rychle, snadno a chutně. Najednou můžete upéct dva plátky toustového chleba. Sendvičovač má tepelně izolovanou rukojeť pro bezpečnou manipulaci a může se pochlubit speciální povrchovou úpravou desek, díky které zůstanou tousty chutné a nepřipečené. Oceníte i snadnou údržbu díky nepřilnavému povrchu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 750 W
Počet sendvičů 2
Nepřilnavý povrch Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Orava ST-107

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi