Nous L13 Wi-Fi spínací modul

Spínací modul, Oblast využítí: Osvětlení, Napájení: 230 V, Typ SMART produktu: spínací modul, Použití: interní, Technologie smart ovládání: Wifi, Kompatibilní s hl. asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant. Více info

Popis produktu

Spínací modul Nous L13 Wi-Fi je smart zařízení, které umožňuje ovládání až dvou zařízení s maximální zátěží 10 A. Pracující na Wi-Fi síti 2,4 GHz je modul plně kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. K ovládání můžete využít aplikace Nous nebo Tuya. S tímto modulem změníte jakékoli zařízení na inteligentní.

Chytrý spínací modul Nous L13 Wi-Fi

Hledáte chytrý způsob, jak ovládat světla a další elektrická zařízení z telefonu nebo pomocí hlasového asistenta? Chcete proměnit svůj obyčejný domov na inteligentní dům, aniž byste utráceli majlant na nové vychytávky? Pokud ano, potřebujete modul Smart Switch Nous L13 Wi-Fi. Podporuje 2 kanály, což znamená, že můžete ovládat 2 zařízení nezávisle pomocí jednoho modulu. Můžete jej použít s jakýmkoli zařízením, které pracuje s 230V napájením, jako jsou světla, ventilátory, ohřívače.

Jednoduchá instalace

Modul inteligentního přepínače se snadno instaluje a používá. Stačí jej připojit ke stávající elektroinstalaci a stáhnout si aplikaci Nous Smart nebo aplikaci Tuya Smart Life do chytrého telefonu. Potom můžete svá zařízení ovládat na dálku odkudkoli, nastavovat časovače a plány, kontrolovat spotřebu energie zařízení a sdílet přístup se členy vaší rodiny. Pomocí hlasových příkazů můžete ovládat svá zařízení i pomocí Alexa nebo Google Assistant. Nevyžaduje žádné další huby ani jednotky.

Zapojení vyžaduje odborné znalosti v oblasti elektroinstalace, proto montáž doporučujeme svěřit odborníkům.

Technická specifikace Nous L13 Wi-Fi

  • Certifikát: CE, RoHS
  • Materiál těla: ABS V
  • Maximální zatížení: 2 200 W
  • Rozsah provozního napětí: 90-250 V
  • Provozní teplota: -20 °C ~ 50 °C
  • Komunikační standard Wi-Fi: 2,4 GHz
  • Protokol: IEEE802.11 b/g/n
  • Frekvenční rozsah: 2,412-2,484 GHz
  • Kompatibilita s hlasovými asistenty: Google Assistant, Amazon Alexa
  • Ovládání pomocí chytrého telefonu: aplikace Nous smart Home, Tuya Smart App

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Technologie smart ovládání Wifi
Typ SMART produktu spínací modul
Oblast využítí Osvětlení

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nous L13 Wi-Fi spínací modul

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi