Nous A5 Wi-Fi chytrá prodlužovačka 1,5 m


Chytrá prodlužovací šňůra, Oblast použití: ovládání chytrých domácích spotřebičů, Napájení: 230 V, Typ SMART výrobku: zásuvka, Použití: vnitřní, Technologie chytrého ovládání: wifi, Kompatibilní s hl. Amazon Alexa, Google Assistant. Více info


Cena 749 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 7 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Nous A5T WiFi Smart Extender je chytré zařízení, které umožňuje ovládat a sledovat elektrické spotřebiče odkudkoli. Prodlužovací kabel s přepěťovou ochranou má 3 nezávisle ovládané zásuvky a 3 porty USB. Pomocí aplikací Nous Smart Home nebo Tuya Smart můžete vzdáleně sledovat a ovládat připojená zařízení. Díky 1,5m kabelu dosáhnete do jakékoli zásuvky ve vaší domácnosti.

Chytrý prodlužovací kabel Nous A5 WiFi Tuya

Toto chytré zařízení umožňuje ovládat a sledovat spotřebu energie vašich spotřebičů a přístrojů odkudkoli pomocí chytrého telefonu nebo hlasového asistenta. Funguje jak s aplikací Tuya Smart Life, tak s aplikací Nous Smart, které jsou kompatibilní s aplikacemi Google Home a Alexa. Můžete také nastavit plány, časovače a scény pro automatizaci chytrých domácích zařízení. Každou zásuvku lze ovládat samostatně nebo jako skupinu. Porty USB jsou vybaveny technologií rychlého nabíjení a dokáží rozpoznat optimální proud pro vaše zařízení. Chytrý prodlužovací kabel má také zabudovanou přepěťovou ochranu, která chrání vaše zařízení před přepětím, nadproudem a zkratem. Pomocí této prodlužovací šňůry můžete ovládat lampy, ventilátory, kávovary, klimatizace, televizory, nabíječky a další zařízení. Můžete také sledovat spotřebu energie v reálném čase a historii využití, abyste ušetřili peníze za účty za elektřinu. Prodlužovací kabel vypadá elegantně a skvěle se hodí ke každému interiéru. Snadno se instaluje a používá a připojuje se k vaší síti WiFi bez rozbočovače.

Specifikace

  • Speciální funkce: měření spotřeby
  • Maximální zatížení: 230 V/15 A
  • Provozní teplota: -20 ºC ~ 45 ºC
  • Stupeň ochrany proti vlhkosti: IP20
  • Počet portů USB: 3
  • Protokol: IEEE 802.11b/g/n
  • Typ bezdrátového přenosu: 2,4 GHz
  • Systémové požadavky: iOS 8 nebo Android 4.4 nebo vyšší
  • Ovládání z aplikace v chytrém telefonu: NOUS Smart Home

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Technologie smart ovládání Wifi
Typ SMART produktu zásuvka
Oblast využítí ovládání spotřebičů smart domácnosti

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nous A5 Wi-Fi chytrá prodlužovačka 1,5 m

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi