Ninebot by Segway KickScooter F2 Pro E


E-koloběžka, Maximální nosnost: 120 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 12800 Ah, Maximální dojezd: 55 km, Výkon motoru: 450 W, Max. rychlost: 25 km/hod.. Více info


Cena 15 490 Kč

Sleva 3 % z předcházející ceny: 15 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 155 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,3 / 5

80% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Ninebot by Segway KickScooter F2 je výkonná, stylová elektrická koloběžka, která má všechny předpoklady pro každodenní jízdu. S dlouhým dojezdem až 55 km a maximálním krátkodobým výkonem motoru 900 W zažijete za řídítky výjimečný pocit. F2 Pro je vybaven řadou funkcí, které oceníte. Má duální brzdový systém, vestavěné ukazatele směru, systém kontroly trakce (TCS), přední odpružení, elektronický klakson a alarm proti krádeži a v neposlední řadě disponuje integrovanou funkcí Apple Find My, díky které budete vědět, kde se F2 Pro právě nachází. Díky špičkové technologické vybavenosti a vysokému výkonu bude vaše cestování bezpečné a zábavné.

Užijte si jízdu městem

Ninebot KickScooter F2 Pro má zvýšenou kapacitu baterie na 460 Wh, tím poskytuje dojezd až 55 km na jedno nabití. *Testováno při jízdě s plnou baterií, zatížením 75 kg, okolní teplotě 25 °C při průměrné rychlosti 16 km/h na vozovce. Mezi faktory, které ovlivňují dojezd, patří rychlost, počet zrychlení a zastavení, okolní teplota atp.

Silnější motor

Vylepšený motor F2 Pro vám umožní projet městem bez starostí. S maximálním krátkodobým výkonem 900 W poskytuje bezkartáčový motor rychlost až 25 km/h a pomůže vám zdolat svah se sklonem až 22 %.

Protiskluzový systém TSC

Segway-Ninebot se ujímá vedení při zavádění technologie Traction Control System (TCS) v odvětví mikromobility. Řada F2 byla vyvinuta s jemným řídícím algoritmem Segway-Ninebot pro přesné ovládání KickScooteru a má zvýšenou trakci na štěrkových cestách nebo kluzkých cestách. Jezdci mohou aktivovat tuto funkci v aplikaci Segway-Ninebot.

Elektronická houkačka

Pro další vylepšení vašeho zážitku je Kickscooter F2 Pro vybaven hlasitým elektronickým klaksonem a alarmem proti krádeži, který lze aktivovat v aplikaci Segway-Ninebot.

Pohodlí na cestách

F2 Pro posouvá cestování na vyšší úroveň. Přední odpružení o délce zdvihu 35 mm maximalizuje jízdní stabilitu, tlumí nerovnosti a nárazy, aby byla jízda ještě příjemnější.

Samoopravné 10″ pneumatiky

Vylepšené 10″ samoopravné bezdušové pneumatiky o šířce 58 mm pohltí nerovnosti na hrbolatých cestách nebo nerovném terénu. Gelová vrstva navíc snižuje riziko propíchnutí.

Do každého počasí

Díky trojúhelníkové konstrukci z vysokopevnostní oceli je koloběžka s krytím IPX5 připravena k použití v náročných výzvách za každého počasí.

Duální brzdový systém pro větší bezpečnost

Stabilní brzdění zajišťuje přední kotoučová a zadní elektronická brzda.

Inteligentní Battery Management (BMS)

Díky pokročilému systému správy baterií (BMS) zajišťuje dlouhou životnost článků baterie a vaši bezpečnost za všech okolností.

 • Ochrana proti zkratu
 • Nadproudová ochrana
 • Dvojitá ochrana před přebíjením
 • Dvojitá ochrana proti nadměrnému vybití
 • Teplotní ochrana
 • Nízkonapěťová ochrana baterie
 • Přizpůsobitelný limit nabíjení

Ergonomický design řídítek

Řada F2 byla navržena se širšími řídítky pro stabilnější jízdu, která navíc umožňují více prostoru pro příslušenství, například držák telefonu.

Sledujte svůj KickScooter pomocí sítě Apple Find My

Díky síti Apple Find My můžete svůj KickScooter najít kdekoli! Po aktivaci Apple Find My prostřednictvím aplikace Segway-Ninebot a spárování s vaším KickScooterem můžete v případě potřeby rychle najít svůj KickScooter prostřednictvím aplikace ''Find My'' na vašem chytrém telefonu iPhone. K dispozici pouze pro uživatele zařízení Apple s iOS 14.5, iPad OS 14.5 a Mac OS Big Sur 11.1 a výše.

Používej vyznačené cyklistické trasy

Pokud je to možné, použij trasu a silnici vyznačenou pro kola, pokud ne, jezdi na okraji vozovky. Respektuj všechny dopravní předpisy. Nepoužívej k jízdě chodník, ledaže by ti to umožňovaly dopravní předpisy. Stejně jako při jízdě na kole, i zde je nejlepší vždy nosit přilbu při jízdě.

Vždy dodržuj dopravní předpisy

Nezapomeň, že pro tebe platí dopravní předpisy stejně jako pro ostatní účastníky silničního provozu. Proto sleduj všechna dopravní značení, vodorovné dopravní značky a semafory. Ber ohled na chodce a ostatní účastníky silničního provozu na křižovatkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 18.5 Kg
Kapacita baterie 12800 Ah
Výkon motoru 450 W

Návody a manuály

Hodnocení

4,3 / 5

4 recenze Ninebot by Segway KickScooter F2 Pro E

80% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jindřich

18. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Motor

Denis

17. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Výkon
 • Vzhled
 • Dojezd
 • Aplikace ke koloběžce
 • Nic

Koloběžku používám přes měsíc, mám najeto přes 300 km, musím říct, že jsem naprosto spokojený se zrychlením, jde to znát díky výkonu 450W. Dále hezký dojezd a celková konstrukce stojí za to. Za tuto cenu defakto nemá konkurenci. Jezdím s ní cesty přes 40 km a nemohu si koloběžku vynachválit. Zvládá i prudké stoupání v maximální rychlosti a špatný terén (například cesta s vyšším počtem kamenů). Za mě mohu jedině doporučit.


Pavel

6. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Průměrná

Hodnota za peníze Dobrá


 • Citlivý plyn nelze udržet konstantní rychlost

Zatím nevím výrobek je v servise


František

11. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Zrychlení, kvalitní zpracování, široká řídítka a plocha na stání. Zamykání kodem bez potřeby telefonu.
 • Velká kola s odpružením vpředu dobře fungují na horším povrchu
 • Chybí tempomat. A ovládání akcelerace je dosti daleko od konce řídítek, takže ona výhoda šířky řídítek ztráci na pravé straně smysl, jelikož abyste ovládali akceleraci, musíte držet řídítka právě hodně ke středu řídítek. Držení za levou rukojeť to částečne zpepšuje. Ale není to úplně dořešené.

Jedná pro mne, tedy tátu, druhá pro syna.Je to radost. Dojezd minimalně 35 km , rychlé , snadné.