Nikon Z6 II tělo


Bezzrcadlovka, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: Full Frame, Rozlišení: 24,5 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Rychlost sériového snímání: 14 sn/s, Elektronický hledáček, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Nikon Z, Podporované videoformáty: MOV, MP4, Obrazové formáty: jpg, Raw, Wi-Fi. Více info


Cena 56 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 570 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezzrcadlovka Nikon Z6 II s bajonetem Nikon Z je vybavena 24,5Mpx obrazovým snímačem CMOS, 0,5" OLED hledáčkem s cca 3 690 000 pixely a obrazovým úhlem FX. Disponuje podporou HDR, HLG, hybridním automatickým zaostřováním s fázovou detekcí a funkcí SnapBridge . Nabízí výklopný dotykový LCD displej s úhlopříčkou 3,2" s pozorovacím úhlem 170°. K dispozici slot pro 2 paměťové karty, Wi-Fi, Bluetooth 4.2. Fotoaparát se stativovým závitem 1/4" umožňuje nahrávání 4K videí při 30 fps. Výdrž zabezpečí lithium-iontová baterie EN-EL15c.

Specifikace

 • Snímač CMOS s 24,5 MPx
 • Hybridní AF
 • Snímání až 14 sn./s.
 • Dva obvody pro zpracování obrazu EXPEED
 • Videa v 4K při 30 fps
 • OLED hledáček a 3,2 "displej
 • Wi-Fi, Bluetooth a SnapBridge
 • Vysoce odolná konstrukce

Neunikne vám ani jeden snímek

Na většině části obrazového pole pracuje hybridní AF, které vám zabezpečí excelentní zaostření na všechny objekty a snímání s rychlostí až 14 snímků za sekundu. Pro hladký a plynulý chod disponuje dvěma obvody pro zpracování obrazu EXPEED - dvěma okruhy = dvojnásobek dostupného výkonu.

Fotoaparát s výjimečně rychlými reakcemi

Dosažení širokého dynamického rozsahu a ostré videa vám poskytne obrazový snímač formátu FX a načítání plného počtu pixelů. Během nahrávání je možné nastavit rychlost automatického zaostřování a citlivost objektu nebo během natáčení můžete použít zaostřování s detekcí očí a zaostřování s detekcí zvířat. Multifunkční snímkový kmitočet rozšiřuje vaše možnosti a podle potřeby můžete posílat videa na výstup.

Výklopný 3,2" LCD displej a 0,5" OLED hledáček

Profesionální bezzrcadlovky disponuje 0,5" OLED hledáčkem, který se pyšní vysokým rozlišením pro detailní scény i při fotografování během jasného světla. Doplňuje ho 3,2" dotykový LCD výklopný displej, díky kterému můžete vytvářet nezaměnitelné fotografie z různých úhlů.

Záznam bez přestávky či dva sloty pro paměťové karty

Ve výbavě fotoaparátu Nikon Z6 II najdete hned dva sloty pro paměťové karty, což v konečném důsledku znamená více místa pro vaši tvorbu, ale i možnost separovat statické záznamy od videí, JPEG snímku od RAW nebo možnosti kopírování, konfigurace a pod. Fotoaparát je možné připojit ke kompatibilnímu externímu záznamovému zařízení Atomos pro export videa ve formátu ProRes RAW, který zachovává všechny data z obrazového snímače fotoaparátu formátu FX, ale v souborech menších rozměrů. Během nabíjení baterie můžete zároveň fotografovat nebo nahrávat videa.

Technologie Bluetooth, Wi-Fi a funkce SnapBridge

Trvalé a zároveň nízkoenergetické spojení mezi fotoaparátem a vašim chytrým telefonem nebo tabletem udržuje moderní funkce SnapBridge pomocí technologie Bluetooth nebo Wi-Fi. Již během toho jak fotografujete můžete synchronizovat a okamžitě sdílet své záznamy. Také můžete rychle a jednoduše ovládat klíčové funkce, čímž udržíte váš fotoaparát stále aktualizován. Inovativní funkce SnapBridge pracuje na pozadí, takže i během sdílení můžete fotografovat bez jakéhokoliv omezení. Synchronizace snímků je možné i když se fotoaparát nachází v režimu spánku.

Tělo z hořčíkové slitiny odolné před prachem, nečistotami a vlhkostí

Kromě ukázkového výkonu se můžete těšit i na vysoce odolnou konstrukci. Tělo bezzrcadlovky je vyrobeno z extrémně pevné a zároveň lehké hořčíkové slitiny. Nikon Z6 II je kvalitně utěsněn před vniknutím prachu, nečistot a vlhkosti.

Obsah balení

 • Krytka těla BF-N1
 • Okulár hledáčku DK-29 (dodává se nasazen na fotoaparátu)
 • Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15c s krytem kontaktů
 • Nabíječka MH-25a (dodává se se zástrčkovým adaptérem nebo napájecím kabelem, jehož typ a tvar závisí na zemi nebo oblasti prodeje)
 • Spona kabelu HDMI/USB
 • Popruh AN-DC19
 • USB kabel UC-E24
 • Kryt sáněk na příslušenství BS-1

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3.2 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 24.5 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače Full Frame

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nikon Z6 II tělo

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi