Nikon Z50 černá + Nikon Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 VR


Set bezzrcadlovka + objektiv, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 20,9 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Rychlost sériového snímání: 11 sn/s, Elektronický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Nikon Z, Podporované videoformáty: MOV, Obrazové formáty: Raw, Wi-Fi. Více info


Cena 28 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 285 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výkonná bezzrcadlovka Nikon Z50 ukrývá v kompaktním těle obrazový snímač DX CMOS s efektivním rozlišením 20,9 Mpx. O zpracování obrazu se postará výkonný obrazový procesor EXPEED 6. Dále disponuje hybridním automatickým zaostřováním s jemný a tichým chodem. Automatické zaostřování je dostupné i během sériového snímání, které dosahuje rychlosti 11 sn./s a nabídne i několik režimů, včetně kontinuálního zaostřování. Nikon Z50 umožní nahrávat také perfektní videa ve 4K rozlišení, anebo zpomalené záběry ve Full HD. Nechybí ani integrovaný blesk, výklopný dotykový displej, elektronický OLED hledáček a podpora bezdrátových technologií Bluetooth a Wi-Fi. Fotoaparát disponuje bajonetem Nikon Z. Součástí balení je objektiv Nikon Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 VR.

Vynikající výkon, se kterým si poradí i začátečník

Bezzracadlový fotoaparát Nikon Z50 vás ohromí kompaktním zpracováním a nízkou váhou. Pevnost těla zajišťuje konstrukce z hořčíkových slitin. Uvnitř fotoaparátu se nachází výkonné komponenty, které se postarají o tvorbu nádherných fotografií s věrnými detaily, vynikající hloubkou a přirozenými barvami. Ovládání fotoaparátu je jednoduché a intuitivní, takže je fotoaparát skvělou volbou i pro začínající fotografy. Díky kompaktnímu provedení ho navíc můžete mít stále při sobě, aby vám neunikl žádný okamžik.

DX obrazový snímač

Fotoaparát dostal do výbavy velký obrazový snímač DX s efektivním rozlišením 20,9 Mpx. Díky větší velikosti bude snímač schopen pojmout i více světla, čímž získáte mnohem více detailů na každé fotografii. Se snímačem spolupracuje výkonný obrazový procesor EXPEED 6, který zajistí rychlé a kvalitní zpracování obrazu. Jeho výkon je zároveň dostatečný pro sériové snímání s rychlostí 11 sn./s s podporou automatického zaostřování.

Hybridní automatické zaostřování

Nikon Z50 vám dále nabídne hybridní automatické zaostřování, které se vyznačuje rychlostí, přesností a také plynulým a tichým chodem. Zaostřovací body překrývají téměř 90 % plochy obrazového snímače v režimu na šířku i na výšku. Každý snímek tak bude perfektně ostrý i na svých okrajích. Zároveň budete moci zaostřit na požadovaný objekt. Nezáleží, zda se bude nacházet uprostřed nebo na okraji zorného pole.

Foťte bez obav i v noci

Díky nastavitelné citlivosti, kterou lze nastavit v rozsahu ISO 100–51 200 a automatickému zaostřování, které dokáže pracovat i s nízkou hladinou osvětlení, získáte krásné noční snímky. Noční snímky vyniknou větším množstvím detailů, jenž skvěle zachytí atmosféru foceného objektu anebo prostoru. Automatické zaostřování umožňuje také sledování tváří a zaostření očí, takže je fotoaparát vhodný i pro fotografování lidí. Fotoaparát dokáže perfektně zachytit atmosféru okamžiku a snímky se tak stanou vynikající vzpomínkou.

Skvělá videa ve 4K rozlišení

Pokud se chcete věnovat i nahrávání videí, tak i pro vás je tento fotoaparát vhodným adeptem. Má dostatek výkonu pro nahrávání videí v rozlišení 4K při snímkové frekvenci 30 snímků za sekundu. Zároveň můžete nahrávat i zpomalená videa ve Full HD rozlišení s maximální snímkovou frekvencí 120 sn./s. I při nahrávání videí budete moci maximálně využít potenciál DX snímače bez omezení výřezem anebo prodlužovacím faktorem. Během nahrávání videa budete moci fotografovat i snímky, anebo vytvářet zajímavá časosběrná videa.

Výklopný dotykový displej a OLED hledáček

Bezzracdlový fotoaparát je dále vybaven výklopným a dotykovým LCD displejem. Displej si tak můžete nastavit do vámi požadované polohy, abyste měli stále maximální kontrolu nad vznikem perfektních fotografií. Stejně tak ho můžete otočit o 180° a vytvářet si selfie s přáteli. Dotykové ovládání přináší jednoduchost a velice se podobá stylu ovládání, na který jste zvyklí z mobilních telefonů. Pro příznivce standardního fotografování je připraven elektronický OLED hledáčekjemným a plynulým zobrazením. Hledáček vám může zobrazit obraz tak, jaký je ve skutečnosti, anebo může vzít do úvahy i aktuální nastavení fotoaparátu, takže ještě před vyfocením uvidíte, jak bude fotografie vypadat.

Vynikající ergonomie a intuitivní ovládání

Nejenom výkon a vynikající funkce jsou předností tohoto modelu. Při vývoji fotoaparátu myslel výrobce i na pohodlí uživatele během focení. Již při prvním uchopení pocítíte pohodlí díky velkému gripu. Zároveň jsou také důmyslně rozmístěny všechny ovládací prvky, které jsou skvěle dostupné a nastavení veškerých parametrů bude otázkou chvilky. Fotoaparát vám tak maximálně ulehčí cestu za skvělými snímky, které se zalíbí vám i vašemu okolí.

Podpora bezdrátových technologií

Ve výbavě nechybí ani moderní prvky, jako je podpora Bluetooth a Wi-Fi. Díky tomu můžete fotoaparát ovládat na dálku, prostřednictvím svého telefonu a aplikace SnapBridge. Zároveň můžete bezdrátově zálohovat své snímky a videa. Prostřednictvím aplikace SnapBridge budete moci své snímky a videa rovnou i sdílet se svými přáteli na sociálních sítích. Fotoaparát disponuje také klasickými výstupy USB a micro HDMI.

Objektiv Nikon Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 VR

Součástí balení je zoom objektiv Nikon Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 VR, který vyniká svým miniaturním a kompaktním provedením. Tento objektiv je speciálně navržen pro DX snímač, kterým je vybaven fotoaparát Nikon Z50, takže je připraven využít jeho potenciál na maximum. Objektiv nabídne proměnlivou ohniskovou vzdálenost 16-50 mm se světelností f/3.5-6.3. Objektiv dokáže zaostřovat od vzdálenosti 20 cm a je tak vhodný pro fotografování bližších a středně vzdálených objektů. Objektiv podporuje automatické zaostřování a je vybaven redukcí vibrací.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3.2 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 20.9 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače APS-C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nikon Z50 černá + Nikon Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 VR

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi