Nikon Coolpix P950


Digitální kompakt, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: 1/2,3", Rozlišení: 16 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Ohnisková vzdálenost: 24 mm min., 2000 mm max., Maximální světelnost objektivu 2.8, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Elektronický hledáček, Optická stabilizace obrazu, Wi-Fi, Typ baterie: Li-Ion, Optický zoom: 83 x. Více info


Cena 24 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 245 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Digitální fotoaparát Nikon Coolpix P950 s 83x optickým zoomem a 3,2" /8,1 cm/ výklopným/otočným LCD displejem s vysokým rozlišením. Elektronický OLED hledáček s úhlopříčkou 1 cm a rozlišením 2,36 Mpx. Ohnisková vzdálenost 24 - 2000 mm, světelnost od f/2,8. Optická stabilizace obrazu s výkonem 5,5 EV. Snímač typu CMOS s rozlišením 16 Mpix. Disponuje stereo mikrofonem. Formát fotografií JPG a RAW. Videozáznam v rozlišení 4K UHD 30p/Full HD 60p. Disponuje funkcí slow-motion, časosběr. Možnost plně manuálního ovládání. Podpora Wi-Fi, Bluetooth. Aplikace SnapBridge pro iOS a Android. Konektory micro USB, micro HDMI a 3,5 mm jack.

83násobný optický zoom

Kompaktní fotoaparát Coolpix P950 disponuje superzoomem, díky kterému dokonale zachytí i objekty z velké vzdálenosti. Výjimečné fotografie zajišťuje 83násobný optický zoom. Ohnisková vzdálenost 24 až 2000 mm vás přiblíží do středu scény.

Dokonalé záběry

Zachyťte letadla nebo volně žijící zvěř v nejvyšší kvalitě. Snímač CMOS typu "Backside illumination" a objektiv Nikkor se světelností f/2,8 zajišťují neuvěřitelně kvalitní snímky za všech světelných podmínek. Při snímcích s větším přiblížením je zkreslení minimální, a to díky systému zpracování obrazu EXPEED a prvkem ze skla Super ED. Fotoaparát disponuje bočním ovladačem přiblížení, kterým lze vysunout objektiv pomocí palce. Je vybaven i sáňkami, pomocí kterých lze jednoduše připojit blesk nebo jiné příslušenství.

Elektronický OLED hledáček a LCD monitor

Přehledný elektronický OLED hledáček s úhlopříčkou 0,39" je velmi praktický a disponuje rozlišením 2,36 Mpx pro krásné čisté zobrazení. Fotoaparát je vybaven velkým 3,2" LCD monitorem, který lze naklánět a otáčet téměř jakýmkoli směrem. Pořízené fotografie jsou ve formátu RAW /NRW/, což umožňuje ukládání a exportování nekomprimovaných obrazových souborů do programu, který si zvolíte na další zpracování.

4K videozáznam

Videosekvence je možné snímat v kvalitě 4K/UHD 30p nebo Full HD /1080 px/ s frekvencí snímání 60p a stereofonním zvukem. Snímané video je možné sledovat na externím monitoru prostřednictvím výstupu přes HDMI. Fotoaparát má integrovaný mikrofon, který umožňuje i použití externího mikrofonu pro co nejkvalitnější zvuk.

Časosběrný funkce

Pro zachycení západu slunce nebo měnící se oblohy je ideální funkce časosběrného snímání, která je integrovaná ve fotoaparátu. Tyto jedinečné videozáznamy mají délku asi 10 sekund a přehrávají snímky rychlostí 25 sn./s nebo 30 sn./s.

Aplikace SnapBridge

Pro jednoduché spojení fotoaparátu se smart zařízením je zde aplikace SnapBridge pro zařízení Android a iOS. Sdílení fotografií nebo zaznamenávání údajů o cestě prostřednictvím GPS v smart zařízení a prostřednictvím funkce SnapBridge bude nyní hračkou. Tato funkce zaznamenává data o čase a poloze k jednotlivým snímkům. Aplikace zároveň umožňuje smart zařízení ovládat přiblížení fotoaparátu, či spustit uzávěrku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3.2 "
Wi-Fi Ano
GPS Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Optický zoom 83
Stabilizace obrazu Optická
Hledáček Elektronický
Min. ohnisková vzdálenost 24 mm
Max. ohnisková vzdálenost 2000 mm

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Nikon Coolpix P950

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

František

1. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Zoom
  • Kompaktní
  • Váha