Nextbase 622GW s držákem šedá


Autokamera, Rozlišení: 8 Mpx, Úhel záběru: 140", Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 3", Ukládací médium: micro SD, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, Wi-Fi, GPS. Více info


Cena 7 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 76 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Autokamera Nextbase 622GW nabízí řadu funkcí včetně digitální stabilizace obrazu, nahrávání videa v rozlišení 4K, hlasového asistenta Alexa, nouzového volání SOS a funkce what3words.

Množství funkcí

Nextbase 622GW je vybavena 3" dotykovým displejem IPS s rozlišením HD. Nový snímač dokáže zachytit všechny důležité detaily i při jízdě v extrémní tmě. Režim extrémního počasí pomůže identifikovat vozidla a registrační značky v nebezpečných podmínkách. Režim inteligentního parkování rozpozná jakýkoli náraz nebo pohyb zaparkovaného vozidla a spustí nahrávání. Záznam můžete uložit ma kartu microSD až do kapacity 256 GB (pro nahrávání v rozlišení 4K a s připojeným modulem zadní kamery je vyžadována rychlost U3).

Video 4K

Nahrávejte video v rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu. Nabízí však také možnost nahrávat video v rozlišení Quad HD při 60 snímcích za sekundu nebo v rozlišení Full HD při 120 snímcích za sekundu. Takto můžete zachytit všechny důležité poznávací značky a drobné detaily. Záznam z palubní kamery si můžete prohlédnout v super zpomaleném režimu. Tato funkce je užitečná pro zjištění, co se stalo během nehody, a pro zaznamenání důležitých informací, jako jsou registrační značky vozidel.

Digitální stabilizace obrazu

Autokamera Nextbase 622GW nabízí digitální stabilizaci obrazu a výrazně snižuje vibrace vozidla, čímž zajišťuje plynulý a křišťálově čistý obraz. Digitální stabilizace celkově zlepšuje kvalitu videa a zobrazuje detailní objekty, jako jsou poznávací značky nebo dopravní značky.

Nouzová reakce SOS

V případě nehody, kdy řidič nereaguje, může funkce upozornit záchranné složky na polohu vozidla a poskytnout další důležité informace. Předem uložené lékařské údaje, jako je krevní skupina, alergie a anamnéza, mohou rovněž pomoci při poskytování lékařské péče.

Hlasový asistent

Využívejte při řízení všechny oblíbené možnosti hlasové asistentky Alexa. Alexu můžete požádat o přehrávání hudby, vytáčení telefonních čísel, čtení zpráv, kontrolu počasí, ovládání chytrých zařízení, vyhledávání parkovacích míst a další funkce.

What3words

Fotoaparát má funkci what3words. Tato funkce poskytuje přesné souřadnice místa, kde se nacházíte, v rozmezí 3 metrů čtverečních. Tyto souřadnice můžete sdílet se záchrannými službami nebo rodinou, aby věděli, kde se nacházíte. Funkce je součástí systému, což znamená, že není nutné datové připojení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ano
Vestavěný mikrofon Ano
Výdrž batérie 0.15 hod.
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 8 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 140 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Nextbase 622GW s držákem šedá

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Přemysl

15. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Kvalita obrazu je na vysoké úrovni. I za nepříznivého počasí a v noci. Jedna z nejlepších kamer do auta jakou jsem měl.
  • Příslušenství jak v podobě dalších kamer, tak hardwire kit.
  • Clona proti slunci funguje perfektně.
  • Velmi spokojen.
  • Cena je docela vysoká, nicméně stojí za to.
  • Nemá hlídání radarů a čtení dopravních značek rychlosti. Ale to mi nevadí, protože to vše mám v autě.

Určitě nákup doporučuji. Spojení i přes aplikaci v mobilu nebo na počítači. Není potřeba kupovat paměťovou kartu od značky Nextbase. Koupil jsem od Samsung a taky funguje.