Nextbase 222G s držákem Click&Go černá


Autokamera, Rozlišení: 2,12 Mpx, Úhel záběru: 140", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2,5", Ukládací médium: micro SD, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, GPS. Více info


Cena 2 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 26 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

20% Hodnota za peníze
Nízká

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Autokamera Nextbase 222G nabízí řadu funkcí včetně GPS, záznamu ve Full HD, pozorovacího úhlu 140°, podpory karet microSD až do velikosti 128 GB a magnetického držáku. Pro správné fungování je třeba zakoupit paměťovou kartu třídy U3.

Záznam v rozlišení Full HD

Autokamera Nextbase 222G nahrává video v rozlišení Full HD při 30 snímcích za sekundu nebo video v rozlišení HD při 60 snímcích za sekundu. 6G objektiv s úhlem záběru až 140° dokáže zachytit detaily na silnici, včetně dopravních a registračních značek. Pořízené záznamy můžete ukládat na kartu microSD U3 s kapacitou až 128 GB.

GPS

Zaznamenávejte přesné údaje o rychlosti a poloze pomocí 10 Hz GPS s pomocí Map Google. Zařízení využívá dva kombinované satelitní systémy, které zajišťují nejpřesnější a nejspolehlivější určení polohy -GPS a GLONASS.

Režim parkování

Autokamera je vybavena inteligentním parkovacím režimem. Když zaparkujete a vypnete vozidlo, automaticky se přepne do režimu inteligentního parkování. Aktivní zůstane pouze snímač síly G.

Snímač síly G

Pokud je aktivní pouze snímač G Force, je spotřeba energie neuvěřitelně nízká, což znamená, že autokamera může používat svou interní baterii k detekci jakéhokoli dotyku nebo nárazu do vozidla po dobu více než jednoho týdne. Pokud do vašeho vozidla někdo narazí a senzor zaznamená pohyb, zapne se autokamera a nahraje 30 sekund záznamu.

Držák do auta

Držák Click&Go umožňuje rychlé a snadné umístění kamery do vozidla. Držák drží kabel na místě, zatímco fotoaparát zacvaknete do rámečku pomocí magnetu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.5 "
Wi-Fi Ne
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Výdrž batérie 0.15 hod.
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 2.12 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 140 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Nextbase 222G s držákem Click&Go černá

80% Kvalita
Výborná

20% Hodnota za peníze
Nízká

Jak pracujeme s recenzemi

Bohm

28. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Nízká