Nextbase 122HD autokamera


Autokamera, Rozlišení: 2 Mpx, Úhel záběru: 120", Max. rozlišení videa: 1280x720 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2,0", Ukládací médium: micro SD, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, GPS. Více info


Cena 1 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Autokamera Nextbase 122HD nabízí 2" IPS displej, záznam v HD rozlišení 720p, úhel záběru až 120°, podporu karet microSD až do velikosti 128 GB a magnetický držák. Pro správné fungování je třeba zakoupit paměťovou kartu třídy U3.

HD video

Kamera Nextbase 122HD nahrává video v rozlišení HD při 30 snímcích za sekundu. Objektiv 4G s úhlem záběru až 120° dokáže zachytit detaily na silnici včetně dopravních a registračních značek. Na 2" displeji IPS uvidíte vše, co máte před sebou. Své záznamy můžete ukládat na kartu microSD třídy 10.

Režim parkování

Autokamera je vybavena inteligentním parkovacím režimem. Když zaparkujete a vypnete vozidlo, automaticky se přepne do režimu inteligentního parkování. Aktivní zůstane pouze snímač síly G.

Snímač síly G

Pokud je aktivní pouze snímač G Force, je spotřeba energie neuvěřitelně nízká, což znamená, že autokamera může používat svou interní baterii k detekci jakéhokoli dotyku nebo nárazu do vozidla po dobu více než jednoho týdne.

Držák do auta

Držák Click&Go umožňuje rychlé a snadné umístění kamery do vozidla. Držák drží kabel na místě, zatímco kameru zacvaknete do rámečku pomocí magnetu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2 "
Wi-Fi Ne
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Výdrž batérie 0.15 hod.
Max.rozlíš.videa 1280x720
Rozlišení 2 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 120 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nextbase 122HD autokamera

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi