Nescafé Dolce Gusto Nesquik 16ks

10× Zobrazit

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

10×

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

Lahodná kakaová pochoutka, která potěší malé i velké - opravdový NESQUIK! Připravte si jedinečnou kakaovou pochoutku s vydatnou luxusní pěnou prostě ve svém kávovaru, vložením kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESQUIK®. Balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESQUIK®, Kapsle 16ks

  • Lahodná kakaová pochoutka v podobě šálku horkého nápoje NESQUIK® v jedné kapsli - neodolatelné potěšení pro mladé i pro ty, kteří již tak mladí nejsou!
  • Jednoduše vložte kapsli NESQUIK® do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápětí zde máte skvělý NESQUIK®.
  • Každé balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Z jednoho balení si můžete připravit 16 šálků NESQUIK®.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESQUIK®

Objevte NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESQUIK®: jedinečnou kakaovou pochoutku s vydatnou luxusní pěnou. Lahodná kakaová pochoutka v podobě šálku horkého nápoje NESQUIK® v jedné kapsli – neodolatelné potěšení pro mladé i pro ty, kteří už tak mladí nejsou!

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Jednoduše vložíte kapsli NESQUIK® do svého kávovaru NESCAFé® Dolce Gusto® a vzápětí tu máte skvělý nápoj NESQUIK®. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ®  Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary NESCAFé® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 16 šálků NESQUIK®.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje kakao
Kapslový systém Dolce Gusto

Hodnocení

4,8 / 5

10 recenzí Nescafé Dolce Gusto Nesquik 16ks

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Lukáš

26. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Chutná skvěle.


Romi

31. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Jen jedna kapsle

Když to porovnám s Chococino tak určite výhodou je příprava jen z jedné kapsle. Ale zároveň to znamená menší nápoj. Chutná spíše jako silné kakao narozdil od Chococina které chutná jako horká čokoláda. Ale každopádně miluji to ne jen deti ale rádi si to dají i dospělý když nechtějí kofein.


Petr

9. 11. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Naprosto dokonala chut kakaa

Lukáš

12. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno