Nescafé Dolce Gusto Espresso 16ks

 • Náš tip

Kapslový nápoj, Typ nápoje: káva, Kapslový systém: Dolce Gusto. 7 Kč/nápoj. Více info


Cena 109 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 1 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

11×

85% Kvalita
Výborná

68% Hodnota za peníze
Dobrá

11 nákup

Zobrazit 11 recenzí

Popis produktu

Kávové kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso vám nabídnou prvotřídní kvalitu, s jednoduchostí přípravy. Stačí vložit kapsli do kávovaru, stisknout tlačítko a v zápětí máte dokonalou kávu, s hustou pěnou, jemným aroma a sametovou chutí. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso je ideální do malý 50 ml šálek, ve kterém si vychutnáte dvě odrůdy zrn 100% arabiky, s intenzitou 5/11. Nechte se svést chutí po granátovém jablku s dozvukem vlašských ořechů. Balení obsahuje 16 ks hermeticky uzavřených kapslí, na přípravu 16 šálků espresso kávy.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso, Kapslová káva 16ks

 • Elegantní lehce pražená káva, 100% arabika, v malém 50 ml šálku. Intenzita 5/11.
 • Hebká kulatá káva s jemným ovocným aromatem a známkami pražených vlašských ořechů. Má delikátní tělo a hustou zlatou cremu.
 • Tato 100% směs arabiky pocházející ze dvou různých jihoamerických variet je lehce pražená a zachovává si tak jemnost svého aromatu.
 • V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek pokaždé bohaté aroma.
 • 16 kapslí pro 16 malých nápojů NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso

Objevte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso – elegantní lehce praženou kávu. Tato malá káva s intenzitou 5/11 má delikátní tělo a hustou zlatou cremu. V tomto malém šálku (50 ml) s kulatou chutí si vychutnáte jemné aroma granátového jablka kombinované se známkami pražených vlašských ořechů.

PRVOTŘÍDNÍ KÁVA

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putují tvůrci do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY

S kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A AROMATU

Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovanány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Jednoduše vložíte kapsli Espresso do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápětí tu máte skvělou kávu espresso. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ®  Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 16 šálků espressa.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje káva
Kapslový systém Dolce Gusto
Počet nápojů v balení 16

Hodnocení

4,5 / 5

11 recenzí Nescafé Dolce Gusto Espresso 16ks

85% Kvalita
Výborná

68% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

27. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Průměrná


 • mě chutná

pro mě po ránu malej šálek .


Jana

1. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Dobrá cena v akci

Kupujeme pravidelně, malá dobrá kávička


Lucie

29. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Oblíbená káva
 • Příjemná chuť
 • Jednoduchá obsluha

Příjemná káva s jednoduchou obsluhou, ráda opakovaně nakupuji.


Vladimír

27. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá