Navitel R200 NV černá

  • 20 % sleva s kódem

Autokamera, Rozlišení: 2 Mpx, Úhel záběru: 140", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2", Ukládací médium: micro SD, Podporované videoformáty: MOV, Obrazové formáty: jpg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Parkovací režim. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kompaktní autokamera Navitel R200 NV je vybavena kvalitní optikou a užitečnými funkcemi. O záznam obrazu se stará citlivý obrazový senzor GC2053, který si skvěle poradí i s horšími světelnými podmínkami a zároveň umožní nahrávat kvalitní video i v noci. Objektiv je tvořen čtyřvrstvou skleněnou čočkou a disponuje 140° úhlem záběru. Maximální rozlišení videa je Full HD (1920 × 1080 pixelů) při 30 snímcích za sekundu. Kamera nahrává video ve formátu MOV s kodekem H.264 v cyklickém režimu 1,3 anebo 5 minut. Podporované jsou paměťové karty microSD s maximální kapacitou 64 GB. Kamera je také vybavena 2" displejem, G-senzorem a parkovacím režimem. Součástí balení je držák s přísavkou a napájecí adaptér.

Perfektní obraz ve dne i v noci

Zaznamenejte dění před vaším vozem kdykoliv a kdekoliv a za jakékoliv denní doby s kompaktní autokamerou Navitel R200 NV. Kamera disponuje citlivým snímačem GC2053, který je připraven nahrávat kvalitní video i za slabého osvětlení. Maximální rozlišení kamery je Full HD 1920 × 1080 pixelů se snímkovou frekvencí 30 sn./s. Video bude nahráváno do souborů MOV s kodekem H.264, což zaručí vynikající kvalitu. Samozřejmostí je možnost cyklického nahrávání s videosekvencemi, trvajícími 1, 3 nebo 5 minut.

Širokoúhlý objektiv

Dále je kamera vybavena širokoúhlým objektivem, jehož šířka záběru je 140°. Objektiv je tvořen čtyřvrstvou skleněnou čočkou, která zprostředkuje snímači vynikající obraz. Díky širokému úhlu záběru budete mít na záznamu kompletní dění před vámi, včetně krajnice vozovky. Full HD rozlišení zajistí, že na záznamech budou čitelné i SPZ ostatních účastníků provozu. Záznam je možné ukládat na paměťové karty microSD s maximální kapacitou 64 GB.

Parkovací režim

Součástí kamery je také G-senzor, který snímá pohyby a otřesy vašeho vozidla. V případě, že bude vaše vozidlo zaparkováno a kamera rozpozná nějaký otřes, okamžitě se spustí nahrávání i díky integrované baterii s kapacitou 180 mAh. Tento záznam vám může odhalit, co se s vaším autem dělo v případě vaší nepřítomnosti. Kamera je dále vybavena 2" displejem s rozlišením 320 × 240 pixelů, který vám přehledně zobrazí nastavení kamery a také živý náhled videa.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2 "
Wi-Fi Ne
GPS Ne
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 2 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 140 °
Fotorežim Ne
Parkovací režim Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Navitel R200 NV černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi