Nástěnné a komínové digestoře

Ozdoba a designový prvek, který zároveň dokonale odsaje všechny nežádoucí výpary z kuchyně. To je nástěnná a komínová digestoř. Vyberte si u nás tu svou, máme desítky modelů v sexy černé, nerezové i bílé variantě. A k tomu i pár netradičních kousků.

Kategorie produktů

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Haier
Značka

Zobrazujeme 4 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Haier HATS6DS46BWIFI

Haier HATS6DS46BWIFI

Komínová digestoř, Maximální výkon odsávání: 852 m3, Maximální hlučnost: 63 dB, Třída energetické účinnosti: A +, Materiál: kov, Celková…


12 990 Kč

Haier HATS6CBS6BVOC

Haier HATS6CBS6BVOC

Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 720 m3, Maximální hlučnost: 55 dB, Třída energetické účinnosti: A, Materiál: kov, Celková…


17 990 Kč

Haier HATS9CBS6BVOC

Haier HATS9CBS6BVOC

Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 720 m3, Maximální hlučnost: 55 dB, Třída energetické účinnosti: A, Materiál: kov, Celková…


18 990 Kč

Haier HADG6DS46BWIFI

Haier HADG6DS46BWIFI

Komínová digestoř, Maximální výkon odsávání: 912 m3, Maximální hlučnost: 63 dB, Třída energetické účinnosti: A ++, Materiál: sklo, Celková…


14 990 Kč

O kategorii

Nástěnná a komínová digestoř: V čem je rozdíl?

V obou případech jde o samé designové kousky, které svým moderním vzhledem rozhodně dokážou zaujmout pozornost. Žádné podřadné materiály. Jsou vyrobené ze skla a nerezu, posvítí vám na pracovní plochu a hlavně dobře odsávají – nejvýkonnější nástěnné a komínové digestoře v naší nabídce odsají páry i z té nejvelkoryseji pojaté kuchyně.

Hlavní rozdíl mezi oběma variantami je v designu

  • Nástěnná digestoř – Jen si je prohlédněte. Moderní, krásné digestoře s jejich netradiční šikmou plochou vypadají prostě cool mezi všemi těmi hranatými skříňkami a velkými kuchyňskými spotřebiči. Jsou i praktické. I když je máte posazené nízko nad pracovní deskou, nemusíte si dávat pozor, abyste se nebouchli hlavou.
  • Komínová digestoř je pro milovníky klasického a pravidelného designu. Na nic si nehraje. Už na první pohled prozradí, k čemu slouží, maximální sací plocha přispívá k maximální efektivitě odsávání. A navíc: Komínové digestoře vám ideálně osvětlí pracovní plochu.

TIP: Máte varnou desku jako součást pracovního ostrůvku? Pořiďte si prostorovou digestoř, která se nemontuje na stěnu, ale na strop.

Digestoře: Filtrovat začněte podle šířky a designu

Nejdůležitější při výběru digestoře je šířka – to, aby lícovala se sporákem, širokým standardně 60 nebo 90 cm. A potom taky to, aby váš odsavač par designově a barevně ladil se zbytkem kuchyně. Největší výběr máme černých a antracitových nástěnných a komínových digestoří. Černá, ta se totiž hodí skoro ke všemu. Solidní nabídku ale máme i v nerezové, bílé nebo stříbrné barvě.

Co se týká ceny, nástěnné a komínové digestoře jsou dražší oproti obyčejnějším podskříňovým digestořím. Prémiový design, použité materiály a zpracování ale zkrátka něco stojí. Přesto se ovšem dá i ušetřit – koukněte na náš výprodej nástěnných a komínových digestoří.