MyPhone Hammer 3 černý

  • Doprava zdarma

Úhlopříčka ("): 2.4 ", 3G: Ne, Rozlišení displeje (px): 320x240, Typ telefonu: Klasický, Operační paměť RAM: 32 MB,

Barva


Cena 1 390 Kč

13,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Tlačítkový mobilní telefon MyPhone Hammer 3 v černém barevném provedení je vybaven základními funkcemi pro každodenní život. Díky funkci Dual SIM můžete svůj telefon využít pro soukromé účely, ale i pracovní. Telefon obsahuje technologické řešení, které vám umožní používat zařízení i v extrémních podmínkách. Displej s úhlopříčkou 2,4" zobrazí kvalitně potřebné údaje. Zařízení s kapacitou baterie 2000 mAh zaručí dlouhé konverzace s přáteli a bezproblémové používání telefonu na dlouhou dobu (pohotovostní režim až 10 hodin).

Klasická výbava v odolném těle

MYPHONE HAMMER 3 vám nabízí špičkové zpracování a odolné materiály, díky kterým se nemusíte obávat o zařízení ani v drsnějších podmínkách. Hammer 3 obsahuje technologická řešení, co garantuje certifikovaný stupeň ochrany IP68. Mobilní telefon svou odolnou konstrukcí a využitím odolných materiálů umožňuje využívat i v extrémnějších podmínkách. Je voděodolný, prachuvzdorný a také disponuje ochranou proti nárazům.

Praktické využití

Klasický mobilní telefon s přehledným 2,4" displejem poskytuje vynikající reprodukci barev a snadnou manipulaci. Předností telefonu HAMMER 3 je funkce Dual SIM. Umožňuje mít v jednom telefonu až dvě SIM karty najednou. Vnitřní paměť můžete rozšířit pomocí MicroSD karty až do 32 GB. Fotografie si můžete vytvořit díky fotoaparátu VGA s rozlišením 2 Mpx. Potěší i baterie s kapacitou 2000 mAh, díky které vydrží telefon až 10 hodin při telefonování (v závislosti na síť) a 10 hodin v pohotovostním režimu. Samozřejmě můžete využívat funkce jako FM rádio, Bluetooth nebo světlo.

 

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 2.4 "
3G Ne
Rozlišení displeje (px) 320x240
Typ telefonu Klasický
Operační paměť RAM 32 MB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí MyPhone Hammer 3 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno