MSI Immerse GH50


Headset, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Impedance: 32 ohm, Citlivost: 109 dB, Vestavěný mikrofon, Odpojitelný mikrofon, Ovládání hlasitosti, Délka kabelu: 2,2 m, USB, černá. Více info


Cena 2 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 25 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní headset MSI Immerse GH50 v šedém provedení s RGB podsvícením nabídne vyvážený zvuk pro co nejvěrnější herní zážitek. Vyznačuje se frekvenčním rozsahem od 20-20 000 Hz, citlivost 109 dB a impedancí 32 ohmů. Vysoký komfort i při delším nošení zajistí měkké polstrované náušníky a polstrovaný hlavový most. Sluchátka jsou vybavena ovládacím prvkem na kabelu a odnímatelným mikrofonem na flexibilním rameni, který poslouží k jasné komunikaci se spoluhráči. O konektivitu se postará 2,2m kabel s USB konektorem.

Moderní design

Herní headset MSI Immerse GH50 díky svému lehkému ergonomickému provedení umožní užívat si sluchátka s mikrofonem celé hodiny. RGB mystické světlo s miliony barev a různými efekty dodává headsetu správný herní charakter.

Působivý zvuk

Vysoce kvalitní 40mm reproduktory s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 20 kHz, impedancí 32 ohmů a citlivostí 109 dB jsou vybaveny virtuálním prostorovým zvukem 7.1, který vám přinese neuvěřitelný zvukový výkon.

Jednoduché ovládání

Sluchátka disponují ovládacím prvkem na kabelu a odnímatelným mikrofonem na flexibilním rameni, který poslouží k jasné komunikaci se spoluhráči. Set můžete velmi snadno zložiť do kompaktního tvaru a lépe a bezpečněji jej přenášet.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 109 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ne
Konektor USB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí MSI Immerse GH50

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi