Mora VTS 545 BW


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 12, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info


Cena 8 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 85 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná trouba Mora VTS 545 BW v elegantním provedení bílého skla, je zařazena do úsporné energetické třídy A. Celkovým objemem trouby 77 l nabízí 12 různých programů s přesnou regulací teploty v rozmezí 50-300 °C. Určitě oceníte také speciální program na čištění trouby Eco Clean, program pizza, gril, auto program a 2 programy pečení v páře. Ovládání je umístěno vpředu prostřednictvím 2 zasouvacích knoflíků a dotykového displeje. Dvířka trouby Mora VTS 545 BW disponují dvojitým sklem dvířek. Pro snadnou manipulaci s pokrmy zajisté oceníte praktický teleskopický výsuv (1 úroveň).

 

 

 

Prostor navíc

Vestavná trouba Mora VTS 545 BW má objem až 77 litrů, takže v ní můžete péct i mimořádně velké porce jídla nebo použít plechy o šířce až 46 cm. Vnitřek trouby má smaltovaný povrch pro lepší odraz tepla a izolaci. Přípravu jídla můžete sledovat přes prosklené dveře.

Ilustrační obrázek

Předehřátí trouby

Už žádné dlouhé čekání! Rychlý předehřev trouby šetří váš čas a troubu zahřeje za 5 minut na 200 ˚C. Zvukový signál vás upozorní, že je trouba správně předehřátá a můžete začít péct.

Ilustrační obrázek

Chléb i doma

Upečte si doma voňavý chléb v troubě Mora. Stačí vybrat program Extra pára a ten se o vše postará. Chléb bude po upečení krásně nadýchaný s křupavou kůrkou.Pro přípravu pizzy má speciální program Pizza s teplotou až 300 ˚C. Vaše pizza bude během několika minut upečená a bude mít chutnou kůrku jako z kamenné pece.

Ilustrační obrázek

Víceúrovňové pečení

Připravte nedělní oběd pro více hostů snadno a rychle v troubě Mora VTS 545 BW. Jídlo můžete připravovat až na 5 pečicích plechách najednou. I při víceúrovňovém pečení bude jídlo rovnoměrně propečené.

Ilustrační obrázek

Zdravější fritování

Už žádné smažení se spoustou oleje. Připravte si jídla zdravějším způsobem. Kuřecí křidélka nebo hranolky s minimálním použitím oleje. Další skvělý program pro pomalé pečení je vhodný pro přípravu masa, ryb i pečiva. Maso se peče pomalu a rovnoměrně čímž si zachová svoji šťavnatost a jemnost.

Ilustrační obrázek

Program Eco Clean

Vestavná trouba je vybavena hydrolytickým čištěním EcoClean, který využívá sílu páry k odstranění nečistot. Čištění probíhá jednoduše. Do nahřáté trouby vložíte plech s vodou a zapnete 30minutový čistící program. Nečistoty následně otřete hadrem.

Ilustrační obrázek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 12

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora VTS 545 BW

0% Kvalita
Nehodnocené

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Erika

13. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Výborná


  • celková spokojenost s výrobkem

rozumný poměr výkonu a ceny výrobku