Mora VTPS 777 BX vestavná trouba


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 22, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Víceúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info


Cena 11 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 115 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná parní trouba Mora VTPS 777 BX v nerezově černém provedení v energetické třídě A+ o objemu 77 litrů a pyrolytickým čištěním. Speciální povrchová úprava proti otiskům prstů. Dvířka se 4 skly mají tlumené zavírání a chlazení. Až 22 funkcí a 3 extra programy pečení v páře.

 

 

 

Prostor navíc

Vestavná trouba Mora VT 354 BXB má objem až 77 litrů, takže v ní můžete péct i mimořádně velké porce jídla nebo použít plechy o šířce až 46 cm. Vnitřek trouby má smaltovaný povrch pro lepší odraz tepla a izolaci. Přípravu jídla můžete sledovat přes prosklené dveře.

Ilustrační obrázek

Předehřátí trouby

Už žádné dlouhé čekání! Rychlý předehřev trouby šetří váš čas a troubu zahřeje za 5 minut na 200 ˚C. Zvukový signál vás upozorní, že je trouba správně předehřátá a můžete začít péct.

Ilustrační obrázek

Chléb i doma

Upečte si doma voňavý chléb v troubě Mora. Stačí vybrat program Extra pára a ten se o vše postará. Chléb bude po upečení krásně nadýchaný s křupavou kůrkou. Pro přípravu pizzy má speciální program Pizza s teplotou až 300 ˚C. Ta bude během několika minut upečená a bude mít chutnou kůrku jako z kamenné pece.

Ilustrační obrázek

Víceúrovňové pečení

Připravte nedělní oběd pro více hostů snadno a rychle v troubě Mora VT 354 BXB. Jídlo můžete připravovat až na 5 pečicích plechách najednou. I při víceúrovňovém pečení bude jídlo rovnoměrně propečené.

Ilustrační obrázek

Zdravější fritování

Už žádné smažení se spoustou oleje. Připravte si jídla zdravějším způsobem. Kuřecí křidélka nebo hranolky s minimálním použitím oleje. Další skvělý program pro pomalé pečení je vhodný pro přípravu masa, ryb i pečiva. Maso se peče pomalu a rovnoměrně, čímž si zachová svoji šťavnatost a jemnost.

Ilustrační obrázek

Program Eco Clean

Vestavná trouba je vybavena hydrolytickým čištěním EcoClean, které využívá sílu páry k odstranění nečistot. Čištění probíhá jednoduše. Do nahřáté trouby vložíte plech s vodou a zapnete 30minutový čistící program. Nečistoty následně otřete hadrem.

Ilustrační obrázek

Gratinování

Trouba je vybavena funkcí automatického gratinování, kterou oceníte například při přípravě pizzy nebo při přípravě drůbeže. Následně se spustí velké grilovací těleso při teplotě 300 ˚C po dobu 10 minut. Funkci lze aktivovat nejdříve po 10 minutách pečení.

Ilustrační obrázek

Vlastní nastavení

Přizpůsobte si nastavení trouby podle sebe. Nastavte si hlasitost zvukových signálů, úroveň osvětlení displeje nebo rychlý předehřev k vybraným jídlům. Adapativní funkce si pamatuje jaká byla délka pečení při posledním pečení. Po aktivaci nočního režimu trouba automaticky ztlumí displej během noci.

Ilustrační obrázek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění Pyrolýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 22

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora VTPS 777 BX vestavná trouba

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

jar

14. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • variabilita přednastavených programů pečení
  • zatím jsem nezjistil

Jedná se o další výrobek zn. Mora a opět spokojenost.