Mora VT 342 AX


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 10, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Žádný, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info


Cena 5 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 60 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Mora VT 342 AX v elegantním nerezovém provedení je zařazena do energeticky úsporné třídy A. S celkovým objemem 77 litrů nabízí 10 různých programů s přesnou regulací teploty v rozmezí 50-300 °C. Oceníte také speciální program na čištění trouby EcoClean, program na pizzu, program na grilování a automatický program. Ovládání je umístěno vpředu pomocí 2 výsuvných knoflíků a dotykového displeje. Dvířka trouby mají dvojité sklo. Vedení v troubě se provádí pomocí drátěných roštů.

 

 

Velký objem

Vestavná trouba Mora VT 342 AX má objem až 77 litrů, takže v ní můžete péct i mimořádně velké porce jídla. Klenutý interiér trouby je inspirován tradičním tvarem kamenné pece. Chytře umístěná topná tělesa a mimořádně velký objem zajišťují dokonale propečené a křupavé jídlo ze všech stran. Dvířka trouby jsou celoskleněná, takže máte dokonalý přehled o tom, co se v troubě děje, ať už ji postavíte na jakoukoli úroveň. Během pečení nemusíte troubu ani otevírat.

Rovnoměrné proudění pro dokonalý výsledek

Uvnitř přepečené, na povrchu křupavé. Přesně takové bude kuře připravené v této troubě, díky pokročilé technologii rovnoměrného pečení. Chytře umístěná topná tělesa zajišťují, že horký vzduch proudí rovnoměrně a dostane se tam, kam potřebuje. Zaoblený vnitřek trouby je inspirován tradičním klenutým tvarem kamenné pece.

Ilustrace

Předehřátí trouby

Už žádné dlouhé čekání! Rychlý předehřev trouby šetří váš čas a troubu zahřeje za 5 minut na 200 ˚C. Zvukový signál vás upozorní, že je trouba správně předehřátá a můžete začít péct.

Ilustrace

Program pro mražená a hotová jídla

Díky speciálnímu programu pro hotová a mražená jídla ušetříte ještě více peněz, protože si rychleji připravíte chutný oběd, aniž byste museli předehřívat troubu. Výsledek však bude dokonalý, takže si můžete v klidu vychutnat kuřecí nugety, lasagne, hranolky nebo například croissanty.

Program pomalého pečení

Tento program je ideální pro šetrné, pomalé a rovnoměrné pečení, při kterém se šťávy uzavřou uvnitř a jídlo zůstane velmi křehké a šťavnaté. Vhodné pro přípravu masa, ryb nebo pečiva na jedné úrovni.

Program pro pizzu

Díky speciálnímu programu Pizza se teplota zvýší až na 300 ˚C, takže pizza bude rychle hotová, těsto zůstane měkké a náplň čerstvá.

Program EcoClean

Vestavná trouba je vybavena funkcí EcoClean, která k odstranění nečistot využívá sílu páry. Čištění je snadné. Do předehřáté trouby vložte plech s vodou a spusťte 30minutový program čištění. Poté se nečistoty setřou hadříkem.

Ilustrace

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2500 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 10

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VT 342 AX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi