Mora VMT422W

Vestavná mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 700 W, Výkon grilu: 800 W, Vestavěný displej, Barva: bílá, Výška: 37,6 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 32 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Mora VMT422W v bílém provedení disponuje elektrickým ovládáním a vnitřním objemem 20 l. K dispozici má 5 výkonnostních stupňů. Ovládání je jednoduché, vše si nastavíte prostřednictvím tlačítek s elektronickým časovačem. Vnitřek mikrovlnné trouby Mora VMT422W je nerezový. Maximální výkon dosahuje 700 W a výkon grilu 800 W. Otočný skleněný talíř má průměr 24,5 cm.

Jednoduché ovládání

Pokud nemáte v oblibě komplikované domácí spotřebiče, potom je vestavěná mikrovlnná trouba Mora VMT422W vhodná právě pro vás. Disponuje tlačítkovým ovládáním, se kterým si nastavíte vše potřebné pro přípravu vašeho jídla, jako například výkon či dobu ohřevu. Ovládání je velmi jednoduché, během chvilky si ho osvojí každý, takže se již více nemusíte trápit s náročnou obsluhou.

Elegantní design

Mikrovlnná trouba je vhodná pro zabudování a hodí se téměř do každé domácnosti a je vhodná i do menších kuchyní. Rovněž je navržena v klasickém bílém provedení, které je jednoduché na údržbu, a právě díky tomuto provedení dodá vaší kuchyni ten správný šmrnc.

Vlastnosti

Disponuje 5 výkonnostními stupni, které si poradí s jakýmkoli jídlem. Zaručí vám rovnoměrné ohřívání jídla až do jeho středu a také stejnou teplotu v celém jídle. Jídlo budete mít ohřáté rychle a jednoduše. Maximální výkon mikrovlnky dosahuje 700 W. Výkon grilu je 800 W. Disponuje i elektronickým časovačem. Vnitřek mikrovlnné trouby je nerezový. Skleněný otočný talíř má průměr 24,5 cm. Celkový objem dosahuje 20 l.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 20 L
Mikrovlnný výkon 700 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VMT422W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi