Mora VM 6465 X


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 16 sad nádobí, Spotřeba energie: 85 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 11 na mycí cyklus, Počet programů: 6, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 81,6 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 55,5 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Vestavná myčka Mora VM 6465 X v energetické třídě D dokáže na jeden mycí cyklus umýt až 16 jídelních souprav. Obsahuje 3 koše s pohyblivými prvky a přizpůsobitelným nastavením. Nabízí 6 pracích programů, sušení plus, rychlé mytí, odložený start, samočisticí program a další.

Rychlé mytí

Ideální funkce, zejména když spěcháte nebo jen potřebujete opláchnout lehce zašpiněné nádobí. Funkce zkracuje dobu praní vybraných programů.

Zásuvka na příbory

V horní zásuvce můžete dokonale uspořádat příbory. Příbory a kuchyňské náčiní jsou umístěny odděleně, aby se nepoškrábaly a mohly dokonale vyschnout.

Funkce ExtraHygiene

Program, který napodobuje proces sterilizace, byl navržen pro ty, kteří potřebují větší jistotu, že jejich nádobí a příslušenství bude skutečně hygienické, například pro rodiny s kojenci nebo malými dětmi. Tato možnost prodlužuje dobu praní a zvyšuje teplotu o 5 °C při použití programu Eco nebo Universal (v závislosti na modelu). V kombinaci s intenzivním programem umožňuje praní při teplotě 75 °C, která je dostatečně vysoká na to, aby zlikvidovala většinu bakterií.

Program Glass

Díky tomuto speciálně vyvinutému programu pro sklo se myčky šetrně postarají o veškeré skleněné nádobí. Díky nižší teplotě mytí je bezpečný i pro křišťálové sklo.

Nejlepší výsledky mytí

Přídavné ostřikovací rameno s lepším pokrytím vodou a oplachováním zajišťuje dokonalé výsledky mytí. Veškeré nádobí a příbory budou vždy dokonale umyté.

Samočisticí filtr

Systém proplachování spolu s automatickou prevencí ucpání filtru zajišťuje, že filtr pracuje bez poruch a vyžaduje podstatně méně čištění.

Hodinový program

Program je určen pro každodenní mytí lehce znečištěného nádobí. Spolu s funkcí QuickWash (v závislosti na modelu) lze tuto dobu zkrátit na rekordních 15 minut.

Odložený start

Tato funkce umožňuje naprogramovat zapnutí myčky předem. Můžete tak využívat levné tarify za elektřinu nebo mýt nádobí, kdykoli se vám to hodí.

Sušení plus

Po dokončení mycího cyklu se dvířka myčky automaticky mírně pootevřou, aby přebytečná pára unikla ven. Díky tomu se k nádobí dostane čerstvý vzduch, takže umyté předměty (například plastové nádobí) zcela vyschnou.

Samočisticí program

Program samočištění vnitřku a ramen vám pomůže udržet myčku dokonale čistou, aniž byste ji museli čistit ručně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 16
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

2 recenze Mora VM 6465 X

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Gabriel

16. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Tichá
  • Dost se do ni vejde
  • Otevření dvířek před dokončením sušení
  • Nedaří se nám nastavit váhu dveří pro optimální vzdalenost
  • Tlačítko zapnutí dotykem je nepraktické. Často si nechtíc zapnu myčku při zavíráni

Jiří

4. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Hezký design, který jsem sháněl a mnoho užitečných funkcí, za ty peníze dobrá volba
  • Skoro vše
  • Možná, až příliš citlivé dotykové ovládání

Po složitější instalaci myčky, způsobená typem kuchyně, naprostá spokojenost.