Mora VM 565 X


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 9 sad nádobí, Spotřeba energie: 67 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 47 dB, Spotřeba vody 8,5 na mycí cyklus, Počet programů: 7, AquaStop funkce, Výška: 81,5 cm, Šířka: 44,8 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Mora VM 565 X o šířce 45 cm s kapacitou pro 9 sad nádobí. Vnitřní vybavení tvoří 2 úložné koše. Ovládání myčky je umístěno vpředu a je ovládáno tlačítkem. Můžete si vybrat ze 7 programů a 5 teplot. Myčka je vybavena funkcí Total Aqua Stop proti přetečení, samočisticím filtrem, odloženým startem a možností použití tablet 3v1. Má také zvukový signál na konci programu. Spotřeba vody je 8,5 litru a maximální hlučnost 47 dB.

Mora VM 565 X

Vestavná myčka Mora VM 565 X o šířce 45 cm se stane vaším každodenním pomocníkem ve vaší domácnosti. Na jeden mycí cyklus umyje až 9 jídelních souprav a spotřebuje pouze 10 l vody na cyklus. Díky 2 úložným košům je vhodná pro menší rodiny. Potěší také nízkou hlučností, která dosahuje maximálně 47 dB.

Automatický program

Myčka má program Auto, který bude ideální pro všechny vaše potřeby. Díky programu Auto již nepotřebujete speciální program pro skleněné nádobí nebo pro intenzivní mytí. Senzorová technologie upravuje mycí program tak, aby bylo nádobí dokonale čisté, a zároveň optimalizuje spotřebu vody a energie.

Účinné sušení

Myčka se postará o rychlé sušení nádobí s nízkou spotřebou. Po dokončení pracího cyklu se automaticky mírně otevřou dvířka, aby přebytečná pára unikla ven. Dovnitř se dostane čerstvý vzduch, takže nádobí zcela vyschne.

Celkem AquaStop

Pro zajištění bezpečnosti je myčka vybavena funkcí AquaStop. Myčku můžete nechat běžet přes noc nebo když nejste doma. V případě úniku vody nebo zaplavení se automaticky aktivuje funkce AquaStop a uzavře přívod vody, zatímco čerpadlo vypustí vodu z nádrže myčky.

Opožděný start

Myčka je vybavena praktickou funkcí odloženého startu, která se vám přizpůsobí. Funkce umožňuje naprogramovat zapnutí myčky předem, takže nádobí umyje, kdy se vám to hodí.

Účinné a rychlé praní

Pro každodenní mytí nádobí využijete praktický hodinový program, který spolehlivě umyje lehce znečištěné nádobí. S přidáním funkce QuickWash dokonce zkrátí program o dalších 15 minut. Funkce QuickWash zkracuje dobu praní pouze u vybraných programů.

Samočisticí funkce

Myčka bude vždy čistá. Je vybavena samočisticím programem, který vám pomůže udržet myčku v čistotě, aniž byste ji museli čistit ručně. Další výhodou je bezchybný provoz filtru. Oplachovací systém spolu s automatickou prevencí ucpání filtru zajistí, že filtr bude fungovat bez poruch.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 47 db
Počet programů 7
Počet souprav nádobí 9
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VM 565 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi