Mora VDP 645 GX 1 plynová varná deska

  • Výprodej −10 %

Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Litina, Pojistka hořáků, Elektrické zapalování, Výška: 5,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 4 498 Kč

Sleva 10 % z předcházející ceny: 4 998 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 45 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Plynová varná deska Mora VDP 645 GX 1 v provedení černého skla s nerezovým rámem disponuje 4 plynovými hořáky s pojistkami Stop Gas. Jeden z nich je speciální - a to trojitý hořák (až 3 300 W). Deska se ovládá pomocí otočných knoflíků v přední části, v nichž je zabudováno elektrické zapalování hořáků. O stabilitu hrnců při vaření se postará dvoudílná litinová mřížka. Povrch desky je z tvrzeného skla, proto bude její údržba velmi jednoduchá.

Pojistka Stop Gas

Plynová varná deska Mora VDP 645 GX 1 nabízí jednoduchou přípravu různých druhů jídel. Čtyři plynové hořáky jsou vybavené pojistkou Stop Gas. Tato pojistka zajišťuje automatické vypnutí plynu v případě náhodného zhasnutí plamene. Díky tomu budete mít zajištěnou maximální bezpečnost během vaření i náhodného zhasnutí plamene hořáků. Nemusíte se tak obávat ani náhodného úniku plynu.

Povrchové provedení

Příjemný design plynové varné desky skvěle doplní celý prostor vaší kuchyně a přinese vám pohodlnou a snadnou přípravu jídel. Varná deska má velmi vkusnou povrchovou úpravu v elegantním nerezovém provedení, které je kombinováno s černou barvou a sklem. Její povrch je vyrobený z tvrzeného skla. Rozměry plynové varné desky jsou 55 × 600 × 510 mm.

Snadné ovládání

Ovládání plynové varné desky je velmi snadné a pohodlné a realizuje se prostřednictvím elektrického zapalování a přizpůsobených otočných knoflíků. Ty si můžete nastavit jednoduchým otočením na intenzitu plamene, jakou vaše jídlo právě potřebuje. Ovládací panel s otočnými knoflíky se nachází na přední pravé straně.

Hořáky

Plynová varná deska Mora VDP 645 GX 1 je vybavena čtyřmi hořáky, které jsou zakryté dvoudílnou varnou mřížkou, vyrobenou z litiny. Jeden z plynových hořáků je extra trojitý hořák, který má výkon až 3 300 W. Při použití správného nádobí na vaření a nejvhodnějšího hořáku, můžete dosáhnout optimálních výsledků vaření.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mřížek Litina
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Extra velký wok hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Mora VDP 645 GX 1 plynová varná deska

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Radek

11. 10. 2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


dobrá a spolehlivá mora