Mora VDP 645 GX 1

Plynová varná deska Mora VDP 645 GX 1 v provedení černého skla s nerezovým rámem disponuje 4 plynovými hořáky s pojistkami Stop Gas. Jeden z nich je speciální - a to trojitý hořák (až 3300W). Deska se ovládá pomocí otočných knoflíků na přední části desky, ve kterých je zabudováno elektrické zapalování hořáků. O stabilitu hrnců při vaření se postará dvoudílná litinová mřížka. Povrch desky je z skleněný z tvrzeného skla, proto bude její údržba velmi jednoduchá. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Pojistka Stop Gas

Plynová varná deska Mora VDP 645 GX 1 nabízí jednoduchou přípravu různých druhů jídel. Přizpůsobené má čtyři plynové hořáky, které jsou vybaveny pojistkou Stop Gas. Tato pojistka zabezpečuje automatické zastavení plynu, který se přivádí do hořáků, v případě náhodného vyhasnutí plamene. Díky tomu budete mít zajištěnu maximální bezpečnost během vaření i náhodného zhasnutí plamene hořáků. Nemusíte se tak obávat ani náhodného úniku plynu.

Povrchové provedení

Příjemný design plynové varné desky moderně doplní celý prostor vaší kuchyně a přinese vám pohodlnou a snadnou přípravu vašich jídel . Varná deska má velmi vkusnou povrchovou úpravu v elegantním nerezovém provedení, které je kombinováno s černou barvou a sklem. Její povrch je vyroben z tvrzeného skla. Rozměry plynové varné desky jsou 55 x 600 x 510 mm.

Snadné ovládání

Ovládání plynové varné desky je velmi snadné a pohodlné a realizuje se prostřednictvím elektrického zapalování a přizpůsobených otočných knoflíků. Ty si můžete nastavit jednoduchým otočením na intenzitu plamene, jakou právě vaše jídlo potřebuje. Ovládací panel s otočnými knoflíky se nachází na přední pravé straně.

Hořáky

Plynová varná deska Mora VDP 645 GX 1 je vybavena čtyřmi hořáky, které jsou pokryty dvoudílnou varnou mřížkou, vyrobenou z litiny. Jeden z plynových hořáků je Extra trojitý hořák, který má výkon až 3300 W. Při použití správného nádobí na vaření a nejvhodnějšího hořáku, můžete dosáhnout optimální výsledky vašeho vaření.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 60 cm
  • Počet hořáků/varných zón 4
  • Typ horního povrchu Sklokeramika-Plyn
  • Materiál mřížek Litina
  • Elektrické zapalování Ano
  • Malý hořák (počet) 1
  • Standardní hořák (počet) 2
  • Extra velký wok hořák (počet) 1

Další vlastnosti

Značka: Mora

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 60 cm
Výška: 5,5 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 6,1 Kg

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Materiál mřížek: Litina
Pojistka hořáků: Ano
Malý hořák (počet): 1
Standardní hořák (počet): 2
Extra velký wok hořák (počet): 1

Vzhled

Typ horního povrchu: Sklokeramika-Plyn

Ergonomie

Umístění ovládání: přední

Další parametry

Elektrické zapalování: Ano

Ostatní

Kód produktu: VDP 645 GX1

Všechny parametry

Recenze Mora VDP 645 GX 1

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Radek, 11.10.2017

dobrá a spolehlivá mora

Příslušenství k Mora VDP 645 GX 1