Mora VDI 301 FF

  • Sleva

Šířka: 30 cm, Typ varné desky: Indukční, Počet hořáků/varných zón: 2, Napájení: 220-240, Funkce Boost: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 3.7 kW. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná indukční varná deska Mora VDI 301 FF v černém provedení se zbroušenými hranami nabízí 2 indukční varné zóny s plynulou regulací teploty od 0 - 9 a funkci Sprint u zóny 20 cm (rychlé zvýšení výkonu na 3 kW). Disponuje také funkcemi jako ukazatel zbytkového tepla, nechybí funkce Timer (časový spínač varných zón), funkce rozpoznání velikosti nádoby. Ovládání sklokeramické desky Mora VDI 301 FF je dotykové, umístěné vpředu. Po odebrání nádoby z plotny se automaticky vypne indukční zóna, vybavená dětskou pojistkou. Napětí 230/400 V.

Šikovný pomocník

Indukční varná deska Mora VDI 301 FF má šířku 30 cm a dvě indukční varné zóny. Chcete-li do kuchyně jen to nejlepší, správně jste se rozhodli pro tuto varnou desku. Varná deska disponuje dotykovým ovládáním a automatickým vypnutím varné zóny po odebrání nádoby z plotny. 

Vlastnosti

Rozličné pokrmy si budete moci připravit na výkonných varných zónách, které se odlišují v průměrech i výkonech, ale všechny dosahují skvělých výsledků. Deska je vybavena dvěma indukčními varnými zónami s ukazatelem zbytkového tepla a funkcí rozpoznání nádoby.

  • 1 x 20 cm s výkonem 2,3 / 3,0 kW s funkcí Sprint pro zvýšení výkonu
  • 1x 16 cm s výkonem 1,4 kW

Vyberte si varnou zónu, která vám nejvíce vyhovuje a užijte si nenáročné vaření. Sklokeramická varná deska je vybavena dotykovým ovládáním s funkcí automatického vypnutí při odebrání nádoby. Odteď si můžete nastavit intenzitu podle vašich potřeb zcela jednoduše a intuitivně a pomocí funkce Sprint jednoduše zvýšit výkon. Výhodou je i dětská pojistka a funkce Timer pro časové spínání varných zón. Pro dokonalou bezpečnost se automaticky vypne indukční zóna do 1 min. (Po odebrání nádoby z plotny) a po určitém čase bez obsluhy se vypne automaticky úplně. Varná deska v šířce 30 cm má zbroušené hrany.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 30 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 2
Napájení 220-240
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 3.7 kW

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora VDI 301 FF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi