Mora OK 634 X


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 559 m3, Maximální hlučnost: 67 dB, Třída energetické účinnosti: D, Materiál: nerez, Celková spotřeba: 139,2 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 37,4 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 45 cm. Více info


Cena 2 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 27 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavěný komínový odsavač par Mora OK 634 X je vyroben z nerezu a má tichý chod s maximální hlučností 67 dB. Maximální výkon odtahu 559 m³/hod., ale volit si můžete ze tří rychlostí, které si snadno nastavíte pomocí tlačítek na přední straně. Vysoký výkon bez problémů zbaví vaši kuchyni všech pár, nepříjemných zápachů a vlhkosti. Halogenové osvětlení 2 x 28 W osvětlí celý váš pracovní prostor a vaření tak bude nejen pohodlné ale i bezpečné. Odsávač par Mora OK 634 X se dodává v šířce 60 cm a do jeho výbavy patří také kovové filtry proti mastnotám. Je vybaven zpětnou klapkou a po dokoupení uhlíkového filtru můžete využít i možnost recirkulace. Tento odsavač bude nejen vaším skvělým pomocníkem, ale i elegantním doplňkem vaší kuchyně.

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového digestoře Mora OK 634 X by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Digestoř nabízí 3 stupně nastavení výkonu. Maximální výkon odsávání dosahuje 559 m³/h. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 70 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Odsávání probíhá přes tukové filtry s odvodem do komína, nebo je možnost odsávání is recirkulací. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace nebo odtah přímo do komína

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při každé následné výměně filtru je vhodné dokoupit už jen samostatný uhlíkový filtr Mora 273829, který přidáte za tukový filtr. Uhlíkový filtr pohlcuje nežádoucí pachy, které vznikají při vaření. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti.

Úsporné osvětlení

Pokud se setmí nebo potřebujete mít lepší přehled při vaření, potěší vás vestavěné halogenové osvětlení (2 x 28 W). Toto osvětlení je intenzivní, ale zároveň nečerpá příliš mnoho energie z celkové spotřeby přístroje. Chytrý komínový odsávač so šířkou 60 cm dokáže osvětlit celou plochu varné desky. Kromě toho při práci vás odsavač neruší, protože jeho hlučnost je na přijatelné úrovni 67 dB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 67 db
Maximální výkon odsávání 559 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora OK 634 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi