Mora K 5657 BW


Kombinovaný sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 70 l, Plynová varná deska, 4 varných zón, Celkový výkon trouby: 3200 W, bílá barva, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 59,4 cm. Více info


Cena 9 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaný sporák Mora K 5657 BW v bílém provedení se čtyřmi plynovými hořáky s integrovaným zapalováním a multifunkční troubou o objemu 70 l. Patří do energetické třídy A. Trouba nabízí 8 různých programů a regulaci teploty od 50 do 275 °C. Sporák má dvoudílný smaltovaný rošt, funkci ECO CLEAN, praktický úložný prostor, digitální časovač s hodinami a teleskopické výsuvné rošty. Součástí balení je také rošt a hluboká pečicí pánev XXL. Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

 

 

 

Jednoduché, ale účelné

Mora K 5657 BW je volně stojící kombinovaný sporák v bílém provedení. Hořák se ovládá pomocí otočných knoflíků umístěných v přední části spolu s digitálním časovým spínačem s hodinami. Integrované zapalování hořáků je řešeno přímo v ovládacím knoflíku plynu, pouhým otočením požadovaného knoflíku se plynový hořák automaticky zapálí. Hořáky jsou kryty dvoudílnou smaltovanou mřížkou, která zajišťuje bezpečný pohyb nádobí ve všech směrech. Sporák je také vybaven praktickou odkládací přihrádkou ve spodní části, kam můžete uložit plechy na pečení nebo jiné kuchyňské náčiní.

StopGas

Hořáky jsou vybaveny bezpečnostními pojistkami StopGas, které zabraňují náhodnému vypnutí a případnému úniku plynu. Pojistka automaticky vypne přívod plynu, pokud dojde k náhodnému zhasnutí plamene, a to i v případě, že obsah hrnce přeteče nebo dojde k průvanu. Zaručuje maximální bezpečnost při vaření.

 • Levá přední část Ø 5,4 cm 1 kW
 • pravá přední Ø 9,9 cm 3 kW
 • levá zadní Ø 7,4 cm 1,9 kW
 • pravá zadní Ø 7,4 cm 1,9 kW

Funkce trouby

Trouba sporáku je elektrická a nabízí přesnou regulaci teploty od 50 do 275 °C. Má 8 funkcí vaření a praktické vnitřní osvětlení. Trouba má celkový objem 70 l. Trouba je vybavena drátěným vedením s 1 roštem a jednoúrovňovým teleskopickým výsuvem. Dno trouby poskytuje úložný prostor pro plechy na pečení nebo jiné kuchyňské náčiní. Speciální program čištění trouby ECO CLEAN zajišťuje čištění vnitřku trouby bez větší námahy.

Způsoby vytápění

 • Program Pizza 275 °C
 • Program pro mražená a hotová jídla
 • EcoClean - parní čištění
 • Horní a dolní topné těleso
 • Kruhové těleso s ventilátorem
 • Spodní vějířový prvek
 • Spodní topné těleso

Program EcoClean

Tento program usnadňuje čištění trouby. Stačí například nalít 0,5 litru vody do pečicího plechu a na ovladači trouby zvolit program EcoClean. Po přibližně 30 minutách uvidíte výsledek - viditelně čistý vnitřní povrch trouby, včetně plechů a pečicích desek. Pára uvolní mastnotu a změkčí zapečené skvrny, které pak stačí otřít hadříkem a trouba bude čistá a připravená k dalšímu použití.

Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ne
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora K 5657 BW

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Tereza

15. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Vše funguje jak má