Mora IM 685

Vestavná myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 16 sad nádobí, Spotřeba energie: 85 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 45 dB, Spotřeba vody 11 na mycí cyklus, Počet programů: 5, AquaStop funkce, Výška: 81,7 cm, Šířka: 59,6 cm, Hloubka: 55,6 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná, plně integrovaná myčka nádobí Mora IM 685 s kapacitou myčky pro 16 sad nádobí. Vnitřní vybavení sestává ze 3 úložných košů (nechybí příborová zásuvka). Ovládání je umístěno nahoře a je tlačítkové. Na výběr máte z 5 programů a 5 teplot. Nabízí množství přídavných programů a funkcí, jako např. Rychlý 20minutový program, samočisticí program, Hodinové mytí, Intenzivní program, Speciální program pro sklo, Eco program, funkce SušeníPlus či možnost odloženého startu nebo použití mycích tablet 3 v 1. Myčka je vybavena funkcí Total AquaStop proti přetečení a funkcí ExtraHygiene, která odstraní většinu bakterií při teplotě 75 °C. Maximální hlučnost dosahuje 45 dB.

Mora IM 685

Vestavná myčka nádobí Mora IM 685 se stane vaším každodenním pomocníkem v domácnosti. Na jeden mycí cyklus umyje až 16 obědových sad nádobí a spotřebuje jen 11 l vody na jeden cyklus. Se 3 úložnými koši je ideální do větších rodin. Potěší i nízkou hlučností, která maximálně dosáhne 45 dB.

Auto program

Myčka nádobí disponuje programem Auto, který bude ideální pro všechny vaše potřeby. Již nepotřebujete žádný speciální program pro sklo či pro intenzivní mytí. Senzorová technologie nastaví program mytí tak, aby bylo nádobí dokonale čisté při optimalizované spotřebě vody a energie.

Efektivní sušení

Myčka nádobí se postará o rychlé vysušení nádobí s nízkou spotřebou. Po skončení mycího cyklu automaticky mírně pootevře dvířka, aby se tak vypustila přebytečná pára. Do nitra se dostane čerstvý vzduch, takže nádobí zcela vyschne. 

Total AquaStop

Pro bezpečnost je myčka vybavena funkcí AquaStop. Myčku můžete klidně nechat v provozu přes noc nebo když právě nejste doma. V případě úniku vody nebo zatopení se automaticky aktivuje funkce AquaStop a odstaví přívod vody a zároveň čerpadlo odčerpá vodu z nádrže myčky.

Odložený start

Ve výbavě myčky nádobí nechybí ani praktická funkce Odložený start, která se přizpůsobí vám. Funkce umožní naprogramovat zapnutí myčky předem a tak bude nádobí mýt tehdy, kdy to vyhovuje vám.

Příborová zásuvka

S myčkou na nádobí získáte dokonalou organizaci. Díky příborové zásuvce, která se nachází nahoře, si kusy příborů pěkně zorganizujete a umístíte odděleně, čímž se tak zabrání jejich poškrábání.

Efektivní a rychlé mytí

Pro každodenní mytí nádobí vám poslouží praktický Hodinový program, který spolehlivě umyje mírně znečištěné nádobí. S přidáním funkce Rychlé mytí dokonce zkrátí program o dalších 15 minut. Funkce Rychlé mytí zkrátí dobu mytí jen u vybraných programů.

Samočisticí funkce

Myčka bude vždy čistá. Disponuje samočisticím programem, který vám pomůže udržet myčku čistou, aniž byste ji museli manuálně čistit. Další výhodou je bezvadný provoz filtru. Oplachovací systém spolu s automatickou prevencí ucpání filtru se postarají o to, aby filtr pracoval bez poruch.

Ty nejlepší výsledky mytí

Myčka disponuje třetím ostřikovacím ramenem pro ještě lepší pokrytí vodou. Zajistí perfektní výsledky mytí a veškeré nádobí bude vždy spolehlivě umyto.

Hýčkejte své sklenice

Dalším praktickým programem ve výbavě myčky je program pro sklo. Tento speciálně vyvinutý program využívá nižší teplotu mytí a tím se šetrně postará o veškeré skleněné nádobí, dokonce i o křištálové sklenice. Výsledkem je krásně čisté a zářivé nádobí.

ExtraHygiene

Program ExtraHygiene napodobuje sterilizační proces, pro extra hygienicky čisté nádobí. Prodlužuje dobu mytí a zvýší teplotu o 5 °C u zvoleného programu (v závislosti na modelu). Funkce ExtraHygiene spolu s intenzivním programem umožní mytí při teplotě až 75 °C, což je dostatečně vysoká teplota, aby eliminovala většinu bakterií.

Praktické možnosti

Vnitřek myčky je vybaven zvýrazněnými pohyblivými prvky a přizpůsobitelnými koši pro snadné nakládání. Systém nastavení výšky koše vám umožní umístit i ty největší hrnce a talíře. Držáky na talíře ve spodním koši lze snadno sundat, aby poskytly více prostoru pro větší předměty. Vše je navrženo tak, aby byla manipulace jednoduchá.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.6 cm
Maximální hlučnost 45 db
Počet souprav nádobí 16
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora IM 685

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi