Mora IM 6463


Vestavná myčka nádobí, Kapacita 16 sad nádobí, Spotřeba energie: 85 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 45 dB, Spotřeba vody 11 na mycí cyklus, Počet programů: 6, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 81,6 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 55,5 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná plně integrovaná myčka Mora IM 6463 se 3 zásuvkami je zařazena do energetické třídy D. Na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 16 jídelních souprav. Nabízí 6 mycích programů, 7 teplot, odložený start, sušení Plus - automatické otevření dvířek na konci programu, rychlé mytí - možnost zkrácení programů a další. Přední krycí deska není součástí balení.

Mora IM 6463 vestavná myčka nádobí

Myčka nádobí Mora IM 6463 s kapacitou až 16 jídelních souprav má 3 zásuvky. Koše jsou vybaveny zvýrazněnými pohyblivými prvky a přizpůsobitelným uspořádáním košů pro snadné vkládání. Horní koš lze při plném naplnění také zvednout, což vám poskytne prostor pro vložení i objemných hrnců, pánví nebo servírovacích podnosů. Příbory lze dokonale uspořádat v zásuvce na příbory, kde se navzájem nepoškrábou a mohou se dokonale usušit.

Přídavné ostřikovací rameno

Přídavné ostřikovací rameno s lepším pokrytím vodou a oplachem zajišťuje dokonalé výsledky mytí. Veškeré nádobí a příbory budou vždy dokonale umyté.

Zásuvka na příbory

Příbory můžete dokonale uspořádat v horní zásuvce. Kusy příborů a kuchyňského náčiní jsou umístěny odděleně, aby se nepoškrábaly a mohly dokonale uschnout.

Rychlé mytí

Ideální funkce, zejména když spěcháte nebo potřebujete jen opláchnout mírně zašpiněné nádobí. Funkce zkracuje dobu mytí vybraných programů.

Odložený start

Tato funkce umožňuje naprogramovat zapnutí myčky s předstihem. Můžete tak využít výhodných tarifů za elektřinu nebo mýt nádobí, kdykoli se vám to hodí.

Hodinový program

Tento program je určen pro každodenní mytí lehce znečištěného nádobí. Program trvá pouze 1 hodinu a pracuje při teplotě 60 nebo 65 °C v závislosti na modelu.

Samočisticí filtr

Systém oplachování spolu s automatickou prevencí zanesení filtru zajišťuje, že filtr bude fungovat bez poruch a vyžaduje podstatně méně čištění.

Automatický program

Někdy potřebujete jen opláchnout sklenice, jindy je vaše myčka plná hrnců a talířů od nedělního oběda. Pokročilá senzorová technologie vždy nastaví mycí program tak, aby bylo vaše nádobí dokonale čisté, a zároveň optimalizuje spotřebu vody a energie. Nepotřebujete speciální programy pro skleněné nádobí ani intenzivní mycí program - jediný program AUTO se zcela přizpůsobí všem vašim potřebám.

Hygienický program

Program, který napodobuje proces sterilizace, byl navržen pro ty, kteří potřebují větší jistotu, že jejich nádobí a příslušenství bude opravdu hygienicky čisté, jako jsou rodiny s kojenci nebo malými dětmi. Tato možnost prodlužuje dobu mytí a zvyšuje teplotu o 5 °C při použití programu Eco nebo Universal (v závislosti na modelu). V kombinaci s intenzivním programem umožňuje mytí při teplotě 75 °C - dostatečně vysoké pro likvidaci většiny bakterií.

  • Přední krycí deska není součástí dodávky

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 45 db
Počet souprav nádobí 16

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora IM 6463

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi