Mora IM 6435


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 83 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 9,7 na mycí cyklus, Počet programů: 6, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 81,6 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 55,5 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná plně integrovaná myčka nádobí Mora IM 6435 se 2 zásuvkami je zařazena do energetické třídy D. Na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 14 jídelních souprav. Nabízí 6 pracích programů, sušení plus, rychlé praní, samočisticí program s odloženým startem a další.

Automatický program

Někdy stačí opláchnout sklenice, jindy je myčka plná hrnců a talířů od nedělního oběda. Pokročilá senzorová technologie vždy nastaví mycí program tak, aby bylo nádobí dokonale čisté, a zároveň optimalizuje spotřebu vody a energie. Nepotřebujete speciální programy pro sklo ani intenzivní mycí program - jediný program Auto se zcela přizpůsobí všem vašim potřebám.

Funkce ExtraHygiene

Program, který napodobuje proces sterilizace, byl navržen pro ty, kteří potřebují větší jistotu, že jejich nádobí a příslušenství bude skutečně hygienické, například pro rodiny s kojenci nebo malými dětmi. Tato možnost prodlužuje dobu praní a zvyšuje teplotu o 5 °C při použití programu Eco nebo Universal (v závislosti na modelu). V kombinaci s intenzivním programem umožňuje praní při teplotě 75 °C, která je dostatečně vysoká na to, aby zlikvidovala většinu bakterií.

Rychlé mytí

Ideální funkce, zejména když spěcháte nebo potřebujete jen opláchnout lehce znečištěné nádobí. Funkce zkracuje dobu praní vybraných programů.

Program Glass

Díky tomuto speciálně vyvinutému programu pro sklo se myčky šetrně postarají o veškeré skleněné nádobí. Díky nižší teplotě mytí je bezpečný i pro křišťálové sklo.

Nejlepší výsledky mytí

Přídavné ostřikovací rameno s lepším pokrytím vodou a oplachováním zajišťuje dokonalé výsledky mytí. Veškeré nádobí a příbory budou vždy dokonale umyté.

Samočisticí filtr

Systém proplachování spolu s automatickou prevencí ucpání filtru zajišťuje, že filtr pracuje bez poruch a vyžaduje podstatně méně čištění.

Hodinový program

Program je určen pro každodenní mytí lehce znečištěného nádobí. Spolu s funkcí QuickWash (v závislosti na modelu) lze tuto dobu zkrátit na rekordních 15 minut.

Odložený start

Tato funkce umožňuje naprogramovat zapnutí myčky předem. Můžete tak využívat levné tarify za elektřinu nebo mýt nádobí, kdykoli se vám to hodí.

Sušení plus

Po dokončení mycího cyklu se dvířka myčky automaticky mírně pootevřou, aby přebytečná pára unikla ven. Díky tomu se k nádobí dostane čerstvý vzduch, takže umyté předměty (například plastové nádobí) zcela vyschnou.

Samočisticí program

Program samočištění vnitřku a ramen vám pomůže udržet myčku dokonale čistou, aniž byste ji museli čistit ručně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora IM 6435

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi